بهترین جایگاه برای پیگیری و حل مشکلات جوانان

به گزارش بلاگ سان، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان اظهار داشت: ستادهای ساماندهی امور جوانان بهترین جایگاه برای پیگیری مشکلات جوانان است.

بهترین جایگاه برای پیگیری و حل مشکلات جوانان
به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین مهدی متقی فر در نشست مشترک با کارشناسان امور جوانان استان ها که در اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز شد، این نشست در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های دو حوزه ساماندهی و نظارت بر امور جوانان و برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان که انصافاً جزو پرکارترین حوزه های وزارت ورزش و جوانان است برگزار می شود

وی با تکیه بر هماهنگ شدن ستاد وصف وزارت ورزش و جوانان در برنامه ریزی ها و مرتفع ساختن موانع پیش رو، عنوان کرد: این نشست بهترین موقعیت برای این امور است و امیدوارم حد اغلب استفاده را از آن داشته باشیم.

متقی فر اظهار داشت: در وزارت ورزش و جوانان ظرفیت بالایی در حل مسائل اجتماعی جوانان وجود دارد که این ظرفیت هم بالقوه و هم بالفعل در استان ها وجود دارد.

وی با بیان اینکه این نشست ها به ما کمک می نماید گره ها در استان ها باز شود، اضافه کرد: این امر نیازمند هماهنگی هر چه بیشتر ستاد و استان ها است.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان با بیان اینکه ستادهای ساماندهی امور جوانان بهترین جایگاه برای پیگیری و حل مسائل جوانان هستند، عنوان کرد: به وضوح مشاهده می نماییم در استان هایی که این ستادها جدی گرفته می شوند نتیجه داده و برعکس در استان هایی که ستادها به خوبی برگزار نمی شود گرفتار مشکل هستیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ستادهای ساماندهی امور جوانان، موضوعات ازدواج و طلاق بعنوان محور و مرجعیت ستادها قرار گرفته که موی تواند کمک خوبی برای افزایش ازدواج و کاهش طلاق در کشور باشد.

متقی فر با بیان اینکه هم در حوزه آموزش و هم مشاوره ازدواج و خانواده اتفاقات خوبی در کشور افتاده است، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم در این دو روز هر چه بیشتر با یکدیگر هماهنگ شویم تا با همه توان و انرژی به اهدافمان در حل مسائل جوانان برسیم.

1401/08/21
09:38:40
0.0 / 5
230
تگهای خبر: آموزش , برنامه , جوانان , هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
sunblog