اعلام شرایط تبادل استاد بین دانشگاه علوم پزشكی تهران با یك دانشگاه اسپانیایی

به گزارش بلاگ سان معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران فراخوان تبادل استاد با دانشگاه سانتیاگو د کامپوستلا ( Santiago de Compostela) اسپانیا برای تدریس را اعلام نمود.

اعلام شرایط تبادل استاد بین دانشگاه علوم پزشكی تهران با یك دانشگاه اسپانیایی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام این معاونت و با عنایت به همکاریهای گذشته دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشگاه Santiago de Compostela در پروژه های تبادل دانشجو و استاد برنامه اراسموس پلاس و پیرو قرارداد تبادل دانشجو و استاد میان این دو مجموعه، امکان تدریس اساتید حائز شرایط دانشگاه به مدت یک هفته در این دانشگاه اسپانیایی با حمایت مالی اتحادیه اروپا فراهم گشته است.
اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه برای ثبت نام لازم است مدارک مورد نیاز (تصویر پاسپورت، رزومه، قرارداد تبادل اساتید، گواهی اشتغال به کار، نامه پذیرش صادر شده توسط یکی از اساتید USC) را در سامانه آن دانشگاه بارگذاری کنند.
آخرین فرصت ثبت نام در فراخوان فوق یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ اعلام شده است و بعد از آخر مهلت، مدارک بررسی و فرد منتخب در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ خرداد ماه اعلام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متقاضیان برای دریافت نامه پذیرش می توانند از راه لینک با اساتید در ارتباط با حوزه تخصصی خود در دانشگاه USC ارتباط برقرار کنند.
همینطور اطلاعات تکمیلی در این حوزه در لینک قابل دسترس است و متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با معاونت بین الملل دانشکده مرتبط و یا معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران تماس حاصل کنند. همینطور به علت پاندمی کرونا، امکان برگزاری کلاس به صورت مجازی بدون احتیاج به سفر هم امکان پذیر شده است.1400/02/20
11:38:47
0.0 / 5
409
تگهای خبر: اساتید , برنامه , پروژه , تدریس
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog