مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاهها مجازی شد

بلاگ سان: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از مجازی شدن مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۰ اطلاع داد.

مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاهها مجازی شد
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: کارنامه حاوی نتیجه انتخاب رشته متقاضیان آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ روز گذشته از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردید و تعداد ۳۸ هزار و ۲۲۲ داوطلب این آزمون برای انجام مصاحبه به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی عرضه شدند.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: متقاضیانی که برپایه کارنامه منتشره در درگاه این سازمان در کدرشته محل های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم باشند، لازم است مطابق با اطلاعیه دانشگاه های مربوط که از امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه جاری اسامی آنها در درگاه اطلاع رسانی آنها منتشر می شود به منظور انجام مراحل مختلف مصاحبه اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از مجازی شدن تمامی مصاحبه های علمی پذیرفته شدگان دکتری سال ۱۴۰۰ توسط دانشگاه ها اطلاع داد و اظهار نمود: آن دسته از متقاضیانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ قرار گیرند، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ نخواهند بود.
زرین در انتها تصریح کرد: آن دسته از متقاضیانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ قرار گیرند، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ نخواهند بود.
منبع:

1400/02/30
22:48:18
0.0 / 5
345
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
sunblog