نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی كاربردی

به گزارش بلاگ سان رئیس دانشگاه علمی کاربردی از اعلام نتایج فراخوان سال ۹۹ جذب مدرس حق التدریس این دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در این فراخوان حائز شرایط شناخته شده و برای آنها کد مدرسی صادر خواهد شد.

نتایج فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی كاربردی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر محمدحسین امید ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: با بیان اتمام بررسی پرونده متقاضیان تدریس فراخوان ۹۹ در هیات های اجرایی معین در استان ها، بررسی نهایی در هیات اجرایی جذب دانشگاه علمی کاربردی انجام شده است و فهرست نهایی به تأیید هیأت اجرایی جذب این دانشگاه رسیده و نتایج نهایی اعلام گردید.
وی بیان نمود: در فراخوان جذب متقاضیان حق التدریس مراکز علمی کاربردی سال ۹۹ که به صورت سامانه ای و برخط در سرتاسر کشور برگزار شد، نزدیک به ۳۰ هزار نفر وارد سامانه شدند که از این تعداد، حدود ۱۲ هزار نفر شرایط اولیه را داشته و ثبت نام کردند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی تصریح کرد: در مجموع بیشتر از ۳ هزار نفر از متقاضیان به کارگروه های بررسی توانایی علمی دعوت شدند و از این تعداد نزدیک به ۲۰۰۰ نفر حائز شرایط شناخته شده و برای ایشان کد مدرسی صادر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، دکتر امید اظهار نمود: بر مبنای اعلام دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی، متقاضیان می توانند با رفتن به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی https: //jam.uast.ac.ir/login از نتایج خود آگاه شوند و متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند هم از روز پنج شنبه ۱۳ خردادماه سالجاری به مدت یک هفته می توانند با ورود به سامانه مذکور اعتراض خویش را ثبت کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل از راه واحد استانی مربوطه پیگیری کنند.
منبع:

1400/03/17
12:38:35
0.0 / 5
600
تگهای خبر: تدریس , دانشگاه , فراخوان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog