معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی اعلام كرد

سهم اندك امتحانات آخر ترم در ارزیابی نهایی دانشجویان

معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی با تکیه بر این که  امتحانات پایان نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشجویان این دانشگاه ˮمجازیˮ است، اظهار داشت: به اساتید سفارش شده است تا ارزیابی مستمر در طول ترم انجام گیرد و امتحانات سهم زیادی در نمره دانشجو نداشته باشد.

سهم اندك امتحانات آخر ترم در ارزیابی نهایی دانشجویان
دکتر علی اکبر افضلیان در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب تمامی امتحانات آخر ترم دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی مجازی است، اظهار نمود: دانشجویان در صورت غیبت در امتحان درس برپایه "دستورالعمل بررسی غیبت در امتحانات آخر نیم سال" اقدام نمایند.
معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی در مورد تمهیدات این دانشگاه در صورت قطعی احتمالی برق در امتحانات آخر نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ هم اظهار داشت: دانشجویان به منظور شرکت در امتحان غیر حضوری، باید شرایط لازم آموزشی(ثبت نام و انتخاب واحد در ترم جاری، عدم منع آموزشی، نداشتن غیبت کلاسی بیش از اندازه مجاز و... ) را احراز کرده باشند.
دکتر افضلیان با اشاره به اینکه امتحانات آخر ترم دانشگاه شهید بهشتی از امروز سه شنبه ۱۸ خرداد شروع می شود و دو هفته به طول می انجامد، تصریح کرد: به اساتید سفارش شده است تا ارزیابی مستمر در طول ترم انجام گیرد، و امتحانات آخر ترم که به صورت غیرحضوری برگزار می شود، سهم زیادی در نمره دانشجو نداشته باشد.
وی با اشاره به اینکه شرکت در جلسه امتحان آخر ترم برای دانشجویان ضروری می باشد، اظهار نمود: دانشجویان لازم است با عنایت به زمان امتحان اعلام شده در سیستم آموزشی گلستان، راس ساعت معین در امتحان هر درس شرکت کنند.
دکتر افضلیان تصریح کرد: دانشجویان جهت شرکت در جلسه امتحان، ملزومات کافی مانند کامپیوتر، لپ تاپ یا گوشی هوشمند (با اطمینان داشتن از حجم کافی داده روی گوشی خود)، به همراه شارژ کافی و اینترنت پایدار را فراهم نمایند که در هنگام قطعی احتمالی برق با مشکل مواجه نشوند.
به نقل از ایشان، با عنایت به شرایط کنونی، همراه داشتن تلفن همراه برای گرفتن عکس از پاسخنامه و سپس آپلود آن در فضای سامانه lms ضروری می باشد. دانشجویان می توانند با استفاده از اسکرین شات از صفحه امتحانی خود در سامانه lms عکس تهیه کنندکه نشان دهنده آپلود پاسخنامه است.
معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی اظهار نمود: در صورت بروز مشکل و عدم ارسال پاسخنامه، دانشجویان صرفاً ۱۵ دقیقه فرصت دارند با هماهنگی استاد درس، بعد از اتمام زمان امتحان، پاسخ نامه خویش را به آدرس ایمیل استاد درس ارسال کنند.
دکتر افضلیان در انتها تصریح کرد: درصورتیکه دانشجویی برای ورود به سامانه و شرکت در آزمون خود در سامانه با مشکل مواجه گشتند بلافاصله با شماره تلفن های ۲۹۹۰۳۲۲۲ داخلی ۵ و ۶و ۷ قسمت پشتیبانی کارشناسان قسمت مرکز الکترونیکی دانشگاه تماس حاصل نمایند. سفارش می شود استفاده از hotspot گوشی در مواردی که اینترنت مُدم قطع می شود را از قبل تمرین کرده باشند.1400/03/18
13:32:25
0.0 / 5
359
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog