جزئیات تبادل دانشجو دانشگاه علوم پزشكی تهران با یكی از دانشگاه های اسپانیا

به گزارش بلاگ سان دانشگاه علوم پزشکی تهران فراخوان تبادل دانشجو با دانشگاه سانتیاگو د کامپوستلا اسپانیا برای مدت پنج ماه را اعلام نمود.

جزئیات تبادل دانشجو دانشگاه علوم پزشكی تهران با یكی از دانشگاه های اسپانیا
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد؛ با عنایت به همکاریهای گذشته این دانشگاه با دانشگاه سانتیاگو د کاپوستلا در پروژه های تبادل دانشجوی برنامه اراسموس پلاس و پیرو قرارداد تبادل دانشجو و استاد میان این دو مجموعه، امکان حضور دانشجویان حائز شرایط دانشگاه به مدت پنج ماه در این دانشگاه اسپانیایی با حمایت مالی اتحادیه اروپا فراهم گشته است.
بر این اساس دانشجویان مقطع دکترای تخصصی دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، بهداشت، تکنولوژی های جدید پزشکی و تغذیه و رژیم شناسی که پروپوزال خویش را تصویب کرده اند، لازم است مدارک مورد نیاز (رزومه، مدرک زبان انگلیسی و انگیزه نامه) را به معاونت بین الملل دانشکده محل تحصیل ارائه نمایند.
تاریخ اتمام پروژه تبادل دانشجویان ۹ مرداد ۱۴۰۲ تعیین شده است و آخرین مهلت معرفی دانشجویان برای حضور در آن دانشگاه طی این بازه دو ساله، مهرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با معاونت بین الملل دانشکده محل تحصیل یا معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با شماره ۸۸۸۰۰۳۳۲-۰۲۱ تماس حاصل کنند و اطلاعات تکمیلی فرصت پیش رو از راه لینک زیر قابل دسترس است.1400/03/26
10:32:12
0.0 / 5
543
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
sunblog