شروع ثبت نام خوداظهاری كنكوری ها

تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان کنکور مبتلا به ویروس کرونا از امروز 30 خرداد بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد و در صورت تایید این فرم ها داوطلبان مبتلا به کرونا بطور جداگانه آزمون خودرا خواهند داد.

شروع ثبت نام خوداظهاری كنكوری ها
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کردکه بمنظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که گرفتار بیماری کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده است.
بر این اساس متقاضیانی که علایم بیماری آنها از تاریخ ۲۴ خرداد بصورت قطعی تایید شده است، از امروز یکشنبه مورخ ۳۰ خرداد تا ۱۴ تیر با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور (بخش آزمون سراسری) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی در خصوص داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش در خصوص مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.
متقاضیانی که فرم فوق را تکمیل نمایند بر طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده فقط در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار می شود.
همه متقاضیان این آزمون لازم است از روز دوشنبه مورخ ۳۱ خرداد به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس https: //salamat.gov.ir (قسمت سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا) مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان در سامانه مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.
باتوجه به مصوب شصت و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، آزمون سراسری روز چهارشنبه ۹ تیرماه، پنج شنبه ۱۰ تیرماه، جمعه ۱۱ تیرماه و شنبه ۱۲ تیرماه برگزار می شود.
بر این اساس کنکور گروه آزمایشی هنر در بامداد روز چهارشنبه ۹ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در بامداد روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی در بامداد روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در بامداد روز جمعه ۱۱ تیرماه و کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجی در بامداد روز شنبه ۱۲ تیرماه برگزار می گردد.
کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ از روز ۶ تیر ماه بوسیله سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می شود.1400/04/01
23:23:28
0.0 / 5
377
تگهای خبر: آموزش , خدمات , رمان , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
sunblog