اعلام جزییات برگزاری آزمون آزمایشی دكتری تخصصی گروه پزشكی

بلاگ سان: مرکز سنجش آموزش پزشکی جزییات برگزاری آزمون آزمایشی الکترونیک برای داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی علوم پزشکی را تشریح نمود.

اعلام جزییات برگزاری آزمون آزمایشی دكتری تخصصی گروه پزشكی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در ایام پنجم، ششم و هفتم تیرماه به دو شیوه الکترونیک و کاغذی برگزار می گردد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ تیر فرصت دارند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir کارت خودرا دریافت نمایند.
آزمون رشته های فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی ورزشی، علوم بیومدیکال مقایسه ای، علوم تغذیه، علوم تشریحی، نانوفناوری پزشکی، فارماکولوژی پزشکی، اخلاق پزشکی، شنوایی شناسی، اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، گفتاردرمانی و ارگونومی بامداد روز یکشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۰ به شیوه الکترونیک در دانشگاه های محل حوزه آزمون اجرا شود.
بمنظور آشنایی داوطلبان با شیوه آزمون الکترونیک، آزمون آزمایشی الکترونیک در امتداد آشنایی داوطلبان با نرم افزار آزمون از امروز سه شنبه اول تیر تا روز جمعه ۴ تیر انجام می شود. دسترسی به نرم افزار آزمون آزمایشی الکترونیک بوسیله سایت exam.sanjeshp.ir و از هر سیستم تحت ویندوز امکانپذیر است.
داوطلبان می توانند از منزل، دانشگاه، کافی نت و... با بهره گیری از کامپیوتر (یا لپ تاپ) به نرم افزار آزمون دسترسی داشته باشند. در صفحه آزمون آزمایشی، فیلم آموزشی جهت آشنایی داوطلبان با نحوه ثبت نام در سایت و کار با نرم افزار قرار داده شده است. لازم است داوطلبان حتما فیلم آموزشی را ببینند.
بازه زمانی مجاز برای ورود به سامانه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ است. بمنظور شبیه سازی محیط آزمون، برای آزمون آزمایشی مدت زمان در نظر گرفته شده است که بمحض ورود داوطلب به محیط نرم افزار فعال خواهد شد. داوطلبان در زمان استفاده از نرم افزار به این نکته توجه داشته باشند.
در آزمون اصلی بامداد روز یکشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۰ آزمون دارای دو بخش تخصصی و عمومی است که دارای مدت زمان مجزا از یکدیگر هستند و زمان هیچ کدام قابل تخصیص به دیگری نیست. شرکت در آزمون های آزمایشی الزامی نیست و حضور یا عدم حضور داوطلب در آن بر نتیجه آزمون اصلی تأثیرگذار نخواهد بود. آزمون آزمایشی فقط با هدف آشنایی داوطلب با محیط نرم افزار صورت می گیرد، پس لزوماً سؤالات آن در رابطه با رشته امتحانی داوطلبان نیست.
داوطلبان در روز آزمون اصلی، مجاز به همراه داشتن مداد (یا خودکار)، پاک کن و مدادتراش هستند اما همراه داشتن هرگونه برگه بعنوان چک نویس ممنوعست و فقط مجاز به استفاده از برگه های چک نویس مهر شده توسط حراست دانشگاه هستند. در آخر آزمون نیز برگه های چک نویس جمع آوری می شود.
منبع:

1400/04/02
19:00:25
0.0 / 5
392
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog