شروع كنكور 1400 با شركت بیش از 125 هزار داوطلب گروه هنر

بلاگ سان: نخستین روز پروسه برگزاری آزمون سراسری سال1400 از ساعت 8 بامداد امروز چهارشنبه 9 تیر با رقابت بیش از 125 هزار داوطلب گروه آزمایشی هنر تحت پروتکلهای بهداشتی شروع شد و این پروسه با رقابت سایر گروههای آزمایشی تا روز شنبه 12 تیر ادامه دارد.

شروع كنكور 1400 با شركت بیش از 125 هزار داوطلب گروه هنر
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در کنکور ۱۴۰۰ تعداد ۶۶۲ هزار و ۱۱۴ داوطلب زن و تعداد ۴۴۹ هزار و ۷۰۴ داوطلب مرد در آزمون سراسری ۱۴۰۰ ثبت نام کرده اند که برای آنها با احتساب گروه آزمایشی دوم برخی داوطلبان، تعداد یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۳۱ کارت ورود به جلسه صادر گردیده است.
برای این گروه نیز ۱۲۵ هزار و ۱۲۱ کارت صادر گردیده است که ۸۷ هزار و ۳۲۶ کارت برای زنان و ۳۷ هزار و ۷۹۵ کارت برای مردان است. و داوطلبان آزمون سراسری ۱۴۰۰ در ۴۱۴ شهرستان و ۳۵۲۲ حوزه امتحانی با رعایت پروتکلهای بهداشتی آزمون خواهند داد.
با توجه به این که پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی هنر در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ بصورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می پذیرد متقاضیانی که مبادرت به انتخاب یک مجموعه از مجموعه رشته های تحصیلی گروه آزمایشی هنر جهت شرکت در آزمون عملی اقدام می نمایند، باید نسبت به پرداخت (یک میلیون و پانصد هزار ریال) معادل صدوپنجاه هزار تومان بابت هزینه آزمون عملی بصورت اینترنتی به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایند.
کنکور گروه آزمایشی هنر در بامداد روز چهارشنبه ۹ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در بامداد روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی در بامداد روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در بامداد روز جمعه ۱۱ تیرماه و کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجی در بامداد روز شنبه ۱۲ تیرماه برگزار می گردد.
کارت های شرکت در آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از ششم تا هشتم تیر ماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
متقاضیان شرکت در آزمون، برای پرینت کارت شرکت در آزمون می توانستند در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام (۱۶ رقمی) و نام و نام خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.
متقاضیانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی) خود نیز اقدام می کردند.
منبع:

1400/04/09
21:49:00
0.0 / 5
436
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , سایت , شبكه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
sunblog