قائم مقام كمیته امداد استان مركزی خبر داد؛

بهره مندی ۵۰۰ خانوار از برنامه آموزش خانواده كمیته امداد مركزی

به گزارش بلاگ سان قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال جاری ۵۰۰ خانوار مورد حمایت کمیته امداد استان مرکزی از دوره های آموزش خانواده بهره مند شدند.

بهره مندی ۵۰۰ خانوار از برنامه آموزش خانواده كمیته امداد مركزی

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر عدالت بهرامی با اشاره به اینکه کمک به زوج های جوان، کوشش برای موفقیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت و ارتقا سطح فکری و فرهنگی خانواده های تحت پشتیبانی از مهم ترین اهداف کمیته امداد در بخش فرهنگی است، اضافه کرد: در سه ماهه نخست سال ۵۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از دوره های آموزش خانواده بهره مند شدند.
وی اضافه کرد: زنان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل کودکان، دانش آموزان، دانشجویان و زوج های جوان مورد حمایت این نهاد از آموزش های کمیته امداد بهره مند شدند.
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی ضمن اشاره به اهمیت آموزش در توانمندسازی مددجویان مورد حمایت، اظهار داشت: توانمندسازی خانواده های مورد حمایت احتیاج به افزایش فنون و ارتقای مهارت های فنی و علمی دارد که در برنامه آموزش خانواده به آن توجه شده است.
بهرامی در انتها تصریح کرد: توانمندسازی مددجویان مهم ترین اولویت کمیته امداد است و تلاش در جهت ارتقای فرهنگی مددجویان از اقدامات این نهاد به منظور بستر سازی توانمندسازی است.


منبع:

1400/05/03
23:00:43
0.0 / 5
474
تگهای خبر: آموزش , برنامه , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
sunblog