در قالب برنامه روزی با دانشگاه انجام می شود؛

معرفی دانشگاه تهران به دانش آموزان و داوطلبان كنكور

بلاگ سان: پنجمین دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران» امروز دوشنبه چهارم مرداد ماه با شعار «دانشگاه تهران؛ دانشگاه نخبگان» انجام می شود.

معرفی دانشگاه تهران به دانش آموزان و داوطلبان كنكور
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، پنجمین دوره «روزی با دانشگاه تهران» با تلاش باشگاه دانش آموزی این دانشگاه بصورت برخط در سامانه باشگاه دانش آموزی به آدرس tcs.ut.ac.ir برگزار می گردد.
کمک به دانش آموزان و هدایت آنها برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته تحصیلی، آشنایی دانش آموزان با رشته های تحصیلی دانشگاه تهران، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان، آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی پردیس یا دانشکده های دانشگاه تهران، معرفی قطب های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش آموزان برتر، معرفی چهره های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران، آشنایی با اهداف، ارزش ها و سبک زندگی در دانشگاه، معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه تهران برای دانش آموزان، خانواده ها و مربیان و آشنایی با خدمات باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران از اهداف برگزاری این برنامه است.
این برنامه، شامل دو بخش اصلی محتوایی و برخط است. در بخش محتوایی فایل های متنی و چندرسانه ای درباب معرفی دانشکده ها، گروه های آموزشی، ظرفیت های علمی و فرهنگی دانشگاه تهران در سامانه قرار خواهد گرفت. در بخش برخط برنامه های مختلفی انجام می شود. همین طور معاون آموزشی هر دانشکده از ساعت ۹ بامداد امروز شروع شده و تا ساعت ۱۲ بصورت برخط درباب معرفی رشته های تحصیلی و امکانات آموزشی، پاسخگوی دانش آموزان ادامه دارد.
بر اساس اعلام دانشگاه تهران، چهار دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران» با هدف تقویت ارتباط مؤثر بین دانشگاه و جامعه، آشنایی دانش آموزان و خانواده های آنها با دانشگاه و نشان دادن فضای علمی و فرهنگی با نشاط و متمایز آن و بمنظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه کوشش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران «دانشگاه تهران» و جذب دانشجویان برتر، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در سالهای ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹ برگزار شده است.
جزئیات برنامه در سامانه tcs.ut.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:

1400/05/05
12:45:01
0.0 / 5
495
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog