اعلام شرایط پذیرش کنکوری ها در دانشگاه فرهنگیان

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور شرط پذیرش داوطلبان مجاز کنکور 1400 در دانشگاه فرهنگیان را داشتن 24 سال سن عنوان نمود و اظهار داشت: شرط بومی پذیرش نیز تغییری نکرده است.

اعلام شرایط پذیرش کنکوری ها در دانشگاه فرهنگیان
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار نمود: شرایط پذیرش بومی در همه دوره های مورد پذیرش( روزانه، شبانه، فرهنگیان و... ) در آزمون سراسری سال جاری تغییری نکرده و همانند شرایط سالهای قبل است.
وی اشاره کرد: همین طور شرط سنی ۲۴ سال برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان توسط نامه مکتوب و رسمی توسط وزارت آموزش و پرورش به سازمان سنجش آموزش کشور با وجود مخالفت این سازمان، جهت اعمال ضوابط این دانشگاه در آزمون سال جاری اعلام شده است.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد: انتخاب رشته مجازین کنکور ۱۴۰۰ از امروز (پنج شنبه، ۱۴ مرداد) شروع شد و تا ۱۸ این ماه ادامه دارد.
زرین آمیزی اشاره کرد: سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش آموزش کشور نیز فعال گردیده است و داوطلبان می توانند با کمک این سامانه انتخاب رشته خودرا انجام دهند. ضمن این که پیک سنجش مربوط به نتایج اولیه کنکور نیز در باجه های فروش روزنامه قرار گرفته است.1400/05/15
13:56:34
0.0 / 5
590
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
sunblog