راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد منتشر گردید

به گزارش بلاگ سان راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی (ارس و کیش) و واحد امارات سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید.

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد منتشر گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، با عنایت به اعلام نتایج پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) و واحدهای بین المللی (ارس و کیش) و واحد امارات سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org، جزئیات ثبت نام این دوره ها منتشر گردید.
بر این اساس پذیرفته شدگان واحدهای ارس، کیش و امارات که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خویش را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی مبحث استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم در ارتباط با تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی عرضه کنند.
همچنین، با عنایت به این که ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می گیرد، بنابراین تمام پذیرفته شدگان نهایی لازم است در ایام دوشنبه و سه شنبه ۸ و ۹ شهریورماه ۱۴۰۰ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir رجوع کنند.
عدم رجوع پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان باید مدارک لازم را از راه شبکه پستی ارسال نمایند. این مدارک شامل اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، تصویر کل صفحات شناسنامه، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ که امسال تهیه شده باشد (برای مشمولین ۱۲ قطعه)، تصویر کارت ملی (پشت و رو) و مدرکی است که وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد را مشخص نماید. علاوه بر آن، تکمیل تمام فرمهای ثبت نام و فرمهای در ارتباط با تعهدات و سایر فرم هایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است نیز، الزامی است.
بنا به تاکید دانشگاه آزاد اسلامی، درصورتیکه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.
منبع:

1400/05/27
23:46:05
0.0 / 5
462
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
sunblog