عضو شورای شهر تهران مطرح كرد؛

تاکید بر مهارت آموزی زنان سرپرست خانوار در پایتخت

به گزارش بلاگ سان عضو شورای شهر تهران با تکیه بر مهارت آموزی زنان سرپرست خانوار اظهار داشت: با راه اندازی ۴ مرکز، مهارت آموزی زنان سرپرست خانوار منطقه ۲۲ فراهم خواهد شد.

تاکید بر مهارت آموزی زنان سرپرست خانوار در پایتخت

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر؛ زهرا شمس احسان، عضو شورای شهر تهران در بازدید از منطقه ۲۲ شهرداری تهران با حضور در مراکز اجتماعی و فرهنگی با شهروندان، مسؤلان و کارکنان منطقه ضمن قدردانی از اقدامات فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: توجه به مبحث معیشت اقتصادی خانواده های کم بضاعت، توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با افزایش مراکز مهارت آموزی کوثر، ایجاد بازارچه و غرفه های دائمی و بهبود کارکرد خدمات مراکز فرهنگی اجتماعی و تفریحی منطقه برای خانواده ها از موضوع هایی است که باید اهتمام جدی نسبت به آنها داشت.
وی در بازدید از بازارچه های صدرا و پونه این منطقه خاطرنشان کرد: جانمایی این بازارچه ها در بدو راه اندازی با توجه نبود اماکن تجاری پیشبینی شده و دارای مخاطب و مشتری خود بوده که در طول این سال ها با عنایت به تعدد مراکز تجاری در این منطقه این بازارچه ها دارای قابلیت گذشته خود نیستند و بنابراین لزوم دارد با انجام پیوست های مطالعاتی نسبت به جانمایی مجدد بازارچه ها بازبینی شود.
عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از کمپ و مددسرای ویژه بانوان صدمه دیده و معتاد، تصریح کرد: افزایش امکانات بهداشتی و درمانی، طبقه بندی مناسب فضاها برای اقامت افراد با عنایت به شرایط فردی آنها باید در اولویت قرار گیرد.
شمس احسان با تاکید بر تلاش در جهت تحقق شعار سال جاری مقام معظم رهبری در مورد تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، اظهار نمود: باید توجه ی ویژه به اثربخشی برنامه ها و پروژه های اجتماعی شهرداری قرار گیرد و در پروژه های عمرانی پیوست اجتماعی و فرهنگی متناسب با بافت محلات منطقه صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه مناسب سازی معابر و دسترسی پذیری زیرساخت ها و مراکز برای شهروندان یکی دیگر از دغدغه های شورای شهر است اضافه کرد: ظرفیت های خدمات اجتماعی و فرهنگی که به علت شرایط کرونا کمتر مورد توجه قرار گرفته باید احیا شود.
عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: طرح های پیشنهادی منطقه برای ایجاد کاربری های تفریحی، فراغتی خانواده ها با عنایت به پتانسیل بالای منطقه در دستور کار قرار گیرد.


منبع:

1400/06/13
23:07:28
0.0 / 5
456
تگهای خبر: برنامه , پروژه , خدمات , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog