دانشگاه تهران اعلام كرد

دعوت رسمی از رئیس جمهور برای حضور در مراسم شروع سال تحصیلی

به گزارش بلاگ سان مشاور و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه تهران از دعوت رسمی این دانشگاه از رئیس جمهور برای حضور در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور اطلاع داد و اظهار داشت: روز گذشته نهاد ریاست جمهوری جزئیات برگزاری این برنامه را از ما دریافت کرد.

دعوت رسمی از رئیس جمهور برای حضور در مراسم شروع سال تحصیلی
دکتر سید جمال موسوی در گفتگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به دعوت رسمی دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در دانشگاه تهران در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه های کشور اشاره نمود و اظهار داشت: ما به روند سابق سال جاری هم به صورت رسمی از آیت الله رئیسی، رئیس جمهور دعوت کردیم تا اوایل مهرماه به منظور بازگشایی دانشگاه های کشور در دانشگاه تهران که نماد آموزش عالی کشور است حضور یابد.
او همینطور تاکید کرد: هنوز پاسخی رسمی به درخواست دانشگاه تهران از جانب نهاد ریاست جمهوری داده نشده است، باآنکه روز گذشته مسؤلان نهاد ریاست جمهوری به صورت تلفنی جزئیات برنامه را از ما دریافت نمودند و منتظر پاسخ رسمی هستیم.
مشاور رئیس دانشگاه تهران تصریح کرد: این که گفته می شود برنامه شروع سال تحصیلی سال جاری با رویکرد متفاوت در یکی از دانشگاه های مناطق محروم برگزار می گردد اخباری غیررسمی و تایید نشده است.
دکتر موسوی تاکید کرد: دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران هر سال میزبان حضور روسای جمهور برای شروع سال تحصیلی بوده است و طی هشت سال قبل هم رئیس جمهور وقت به صورت حضوری یا مجازی در این مراسم شرکت کرده است.
مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه تهران تصریح کرد: در صورت برگزاری مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه ها در این دانشگاه، مراسم را با رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی برگزار خواهیم کرد. مثلاً اگر در شرایط غیرکرونایی ۵۰۰ یا ۶۰۰ میهمان در تالار علامه امینی حضور پیدا می کردند این تعداد سال جاری به یک سوم یا یک چهارم کاهش خواهد یافت.
وی تاکید کرد: برنامه حضور رئیس جمهور در مراسم شروع سال تحصیلی دانشگاه ها اوایل هفته آینده به صورت قطعی روشن خواهد شد و با عنایت به رویکرد و رویه رئیس جمهور برای حضور در سفرهای استانی احتمال می رود ایشان در مراسم حضور فیزیکی داشته باشند.
منبع:

1400/06/25
23:30:42
0.0 / 5
440
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
sunblog