معاون رئیس جمهور:

ضرورت برقراری عدالت در جامعه

به گزارش بلاگ سان معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: عدالت در جامعه باید برقرار شود و یکی از طریق های پیشنهادی این است که مردم به حداقل های زندگی دست یابند.

ضرورت برقراری عدالت در جامعه

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی چهارشنبه شب در دیدار با بانوان کارآفرین خوزستانی و ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار نمود: سالهای قبل انقلاب خوزستان بودم و از میهمان نوازی، مقاومت و حماسه آفرینی خوزستانی ها بهره بردم و دوست داشتم که باردیگر در این استان حضور پیدا کنم.
وی ضمن اشاره به این که بهترین خاطرات را ایام قبل انقلاب در این استان دارم، اضافه کرد: استان خوزستان محروم نیست بلکه مقاوم، ایستاده، صبور است و هشت سال دفاع مقدس این مورد را ثابت کرد؛ دیدارهای چند ساعت گذشته هم نشان داد که هنوز کسانی هستند که می خواهند این راه مقاومت را برای آبادانی ایران ادامه بدهند.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: در خوزستان زنان با تمام توان و وجود تلاش می کنند که کشور را نگه دارند؛ همان گونه که در جنگ سخت ایستادگی کردند، امروزه هم در این جنگ نرم و اقتصادی این زنان مقاوم ما هستند که ایستاده اند و با به کارگیری همه توانمندی ها و امکانات در اختیار خود بدون چشمداشت و نظر کردن به خارج فعالیت می نمایند تا ایرانی آباد داشته باشیم.
خزعلی خاطرنشان کرد: چند سال است که مهم ترین و مجاهدانه ترین کار را کارآفرینی می دانم؛ پس از ریاست دانشگاه هم هیچ مسئولیتی را نپذیرفتم تا فقط برای جوانان اشتغال زایی داشته باشم چون حالا جهادی بالاتر از این کار نیست.
وی ضمن اشاره به این که چند سال است که مقام معظم رهبر بر تولید و اقتصاد تاکید بسیاری دارند، افزود: تا زمانی که وضعیت اقتصادی بد باشد و مردم تحت فشار باشند نمی توانیم کار فرهنگی انجام دهیم؛ پس باید این زیرساخت های لازم را فراهم نماییم تا صدمه های فرهنگی هم به تدریج رفع گردد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: عدالت در جامعه باید برقرار شود و یکی از طریق های پیشنهادی این است که مردم به حداقل های زندگی دست پیدا کنند؛ نباید فکر آنها درگیر تأمین نیازهای اولیه باشند و برای همین اشتغال زایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که در نتیجه آن مردم دغدغه اقتصادی و معیشتی نداشته باشند.
خزعلی ضمن اشاره به کوشش برای رفع موانع فعالیت زنان کارآفرین بیان نمود: هدف گذاری شده تا در چهار سال آرمان های دولت را که اصلی ترین آن اجرای عدالت است، محقق نماییم.


منبع:

1400/07/07
23:06:57
0.0 / 5
438
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
sunblog