آغاز نام نویسی پذیرفته شدگان آزمون ارشد از اول آبان

پذیرفته شدگان نهائی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از اول آبان ماه سالجاری می توانند برای ثبت نام به دانشگاه مجل پذیرش خود رجوع کنند.

آغاز نام نویسی پذیرفته شدگان آزمون ارشد از اول آبان
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، پذیرفته شدگان نهائی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ می توانند نتایج نهایی آزمون خویش را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ببینند.
متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نمی باشند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.
پذیرفته شدگان آزمون فوق می توانند برای کسب اطلاعات درمورد تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام از تاریخ یک آبان ماه جاری به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی محل قبولی رجوع کنند.
درصورت عدم اعلام برنامه زمانی ثبت نام از جانب دانشگاه ها و موسسات پذیرفته شدگان از تاریخ ۴ و ۵ آبان برای ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی رجوع نمایند.
همه پذیرفته شدگان می بایست در زمان تعیین شده در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی برای ثبت نام اقدام نمایند. عدم مبادرت به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.
اسامی قبول شدگان نهائی ۱۱ کدرشته امتحانی ذیل و بعضی از کدرشته محل های در ارتباط با دانشگاه های (دارای شرایط خاص) به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگان های مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.
همچنین متقاضیان کدرشته محل های دانشگاه علوم انتظامی امین، با عنایت به عدم اعلام نتیجه مصاحبه کدرشته های مربوط از جانب دانشگاه علوم انتظامی امین در هیچ یک از کدرشته محل های دانشگاه مذکور اعلام نتیجه در این مرحله صورت نپذیرفته است و اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.
ثبت نام منحصراً در تاریخ های اعلام شده توسط هر دانشگاه و با عرضه مدارک کامل در این اطلاعیه صورت می پذیرد.
در هر مرحله از ثبت نام یا هنگام تحصیل، درصورتیکه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی عرضه نموده است و حائز شرایط نمی باشد قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.
نظر به این که در دستورالعمل ثبت نامی ارسالی به تمامی دانشگاه ها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از سوی متقاضیان به این سازمان باشد)، صرفاً ثبت نام موقت و مشروط به عمل آید، بنابراین لزوم دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا عرضه نمایند تا ثبت نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات عرضه شده صورت گیرد.
متقاضیانی که دارای مغایرت معدل می باشند باید وضعیت نهائی خویش را تا آخر آذر ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از رجوع و یا پیگیری از این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت ضرورت درصورتیکه در این رابطه سوالی دارند می توانند از روش هایی که در انتهای این اطلاعیه اعلام شده با این سازمان مکاتبه نمایند.
پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آنها برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ باشد لزوم دارد حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان نسبت به دریافت مدرک کارشناسی خود اقدام نمایند. ضمنا آن دسته از پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آنها برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ (بهمن ماه) باشد می توانند مدرک کارشناسی خویش را حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ارائه نمایند.
منبع:

1400/07/28
10:04:56
0.0 / 5
443
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
sunblog