نماینده مردم شهرستان خمین در مجلس:

وزارت ورزش در توسعه زیر ساخت های ورزشی شهرستان خمین اهتمام ورزد

به گزارش بلاگ سان نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این شهرستان با محدودیت های مختلفی در بخش امکانات روبرو است و به اهتمام ویژه ای برای توسعه زیر ساخت های ورزشی نیاز دارد.

وزارت ورزش در توسعه زیر ساخت های ورزشی شهرستان خمین اهتمام ورزد

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، علیرضا نظری ظهر جمعه در مراسم افتتاحیه مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید شهرستان خمین اظهار نمود: توجه به مشکلات موجود و بیماریهای ناشی از کم تحرکی که بعضاً حتی جوانان با آن روبرو هستند نیاز داریم تا بستری برای توسعه ورزش در میان مردم و اقشار مختلف فراهم گردد که در این راستا نیازمند تدوین و اجرای برنامه های ورزشی هستیم.
وی افزود: متأسفانه شهرستان خمین با محدودیت های مختلفی در بخش امکانات و زیرساخت روبرو است که با وجود همه این موارد ظرفیت ها و استعدادهای ورزشی خوبی در اختیار دارد با این وجود توسعه و پیشرفت و حرکت رو به رشد خوبی در زمینه ورزش در میان جوانان شهرستان اتفاق افتاده است.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های شهرستان خمین در زمینه ورزش، اشاره کرد: شهرستان خمین از ظرفیت های بسیاری برخوردارست بطوریکه با وجود محدودیت ها در سطح شهرستان حالا تنها استخر سرپوشیده خمین که تنها استخر بخش دولتی است سال ها به جهت عدم تخصیص اعتبارات لازم نتوانسته به بهره برداری برسد.
نظری اظهار داشت: اقدامات بسیاری انجام شده اما امکانات با نیاز مردم فاصله بسیاری دارد که باید مورد توجه باشد و کوشش کرد تا زیرساخت های ورزشی در شهرستان خمین بیش از گذشته توسعه یابد.
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی اظهار نمود: امیدواریم شاهد تحول در عرصه ورزشی باشیم و باتوجه به تغییرات سبک زندگی مردم در کشور توجه به حوزه ورزش امری جدی و حیاتیست بطوریکه به لحاظ سلامت جسمی، روحی و روانی و انبوه لطمه های اجتماعی که امروز به فراوانی در کشور دیده می شود.


منبع:

1400/08/04
21:50:58
0.0 / 5
547
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
sunblog