تبادل دانشجو و استاد بین المللی میان دانشگاه های شهید چمران اهواز، مالزی و صربستان

به گزارش بلاگ سان خوزستان رییس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای میان دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه های مالزی و صربستان، اظهار داشت: کلیات این تفاهم نامه مربوط به تبادل استاد و دانشجو بین این دانشگاه ها و برگزاری همایش ها و سمینارهای علمی است.

تبادل دانشجو و استاد بین المللی میان دانشگاه های شهید چمران اهواز، مالزی و صربستان
دکتر امین خطیبی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای میان دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه های مالزی و صربستان، اظهار نمود: کلیات این تفاهم نامه مربوط به تبادل استاد و دانشجو بین این دانشگاه ها و برگزاری همایش ها و سمینارهای علمی است. البته قراراست علاوه بر تبادل دانشجو، در مراحل بعدی برنامه ها و کارهای مشترک دیگری نیز داشته باشیم اما فعلا این تفاهم نامه در امتداد تبادل دانشجویان بین المللی منعقد شده است.
وی اشاره کرد: تفاهم نامه دانشگاه شهید چمران اهواز با دانشگاه نیس در صربستان و دانشگاه مارای مالزی منعقد شد. دانشگاه مارای مالزی (UiTM) بزرگ ترین دانشگاه دولتی این کشور بوده که دارای ۲۸ دانشکده و ۳۵ پردیس در ۱۳ ایالت این کشور است. این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاهی جهانی کیو اس (QS) در جایگاه ۶۵۰ قرار دارد.
رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز درباب دانشگاه نیس (Niš) کشور صربستان نیز بیان کرد: این دانشگاه دارای ۱۴ دانشکده و ۲۰ هزار و ۶۳۴ دانشجو در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است و در رتبه بندی جهانی کیو اس (QS) نیز در جایگاه ۱۰۰۱ قرار دارد.
منبع:

1400/08/07
14:36:34
0.0 / 5
480
تگهای خبر: برنامه , دانشگاه , همایش
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
sunblog