اعلام شرایط ویژه جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان

بلاگ سان: دانشگاه فرهنگیان شرایط ویژه و اختصاصی برای جذب اعضای هیات علمی پیمانی این دانشگاه را اعلام نمود.

اعلام شرایط ویژه جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، در شرایط عمومی اعلامی آمده است:
تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران. تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. وفاداری به نظام جمهوری اسلامی. تخلّق به اخلاق علمی و رفتار مناسب با شئونات اسلامی و دانشگاهی. عدم سوء پیشینه و منع قانونی برای استخدام در موسسات دولتی. برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم و نداشتن نقص عضو. التزام به قوانین و مقررات صنفی، اخلاق حرفه ای. برخورداری از حسن شهرت اخلاقی، عقیدتی و سیاسی، عدم اعتیاد به مواد مخدر نداشتن سوابق محکومیت کیفری و انتظامی، عدم اشتهار به فسق و فجور و اعمال منافی عفت عمومی و رفتار خلاف حیثیت شغلی. عدم سابقه فعالیت موثر مقابل نظام جمهوری اسلامی و نداشتن سابقه وابستگی یا گرایش به سازمانها و تشکلهای محارب و معاند با نظام جمهوری اسلامی. دارا بودن کارت اختتام خدمت یا معافیت دائم برای داوطلبان ذکور

شرایط ویژه
داشتن سطحی متناسب از آگاهی و معارف دینی
داشتن سوابق دفاع از آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی و سوابق باارزش عملی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
توانایی درجهت ارتقای دینی و پرورش نسل دانشجو، مؤمن، انقلابی، متعهد، امیدوار با هویت اسلامی
التزام عملی به گسترش و تقویت ایمان، اعتقاد اسلامی، تهذیب و تزکیه نفس و افزایش باور عمومی نسبت به عقاید اسلامی و اعتلای روح معنویت و مکارم و فضائل اخلاقی
التزام به گسترش و تقویت برنامه های اسلامی شدن مراکز آموزش عالی و اعتقاد به بومی سازی علم در ساحتهای متنوع آن

شرایط اختصاصی
دارا بودن مدرک دکتری تخصصی (با گرایش های مورد نیاز دانشگاه) از دانشگاههای معتبر داخل یا خارج کشور مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمان فراخوان
عدم استخدام، تعهد خدمت یا بورس در کلیه سازمان ها ی دولتی و غیر دولتی به استثنای همکاران شاغل در آموزش و پرورش.
داشتن حداکثر ۴۰ سال سن در زمان فراخوان (حداکثر متولدین ۱۳۶۰/۰۸/۰۱)

نکات:
* نکته ۱: محل خدمت متقاضیان بر حسب نیاز دانشگاه تعیین شده است، در عین حال از آنجائیکه دانشگاه یک سازمان یکپارچه (پیکره واحد) می باشد اختیار دارد که محل خدمت متقاضیان را در هر استان دیگر تعیین کند.
* نکته ۲: ضرورت دارد متقاضیان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان به لینک ثبت نام (به زودی راه اندازی می شود) مراجعه و نسبت به انتخاب اولویت استان مورد نیاز اقدام نمایند.
* نکته ۳: طبق دستور دوازدهم، دومین جلسه هیأت امناء دانشگاه مورخ ۱۳۹۳/۰۴/۰۲ نیروهای رسمی آموزش و پرورش با سابقه معلمی در وضعیت یکسان علمی نسبت به سایر متقاضیان از اولویت جذب برخوردار می باشند.
* نکته ۴: پرونده متقاضیان فقط برمبنای مدارک و مستندات بارگذاری شده در سامانه جامع جذب اعضای هیأت علمی مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد بررسی و ارزیابی اولیه قرار میگیرد و از واجدین شرایط و مطابق نیازهای اعلام شده گروههای آموزشی برای انجام مصاحبه توانایی علمی دعوت به عمل می آید.
* نکته ۵: دانشگاه در قبول یا رد درخواست ها مختار بوده و ارسال مدارک هیچ حقی را برای متقاضی ایجاد نمی کند.
* نکته ۶: اعلام نتیجه فقط بوسیله سامانه نور رضوی بوده و متقاضیان بعد از اعلام نتیجه تا ۲ ماه فرصت اعتراض خواهند داشت. بدیهی است بعد از اختتام مهلت مقرر اعتراضات بررسی نخواهند شد.
* نکته ۷: متقاضیان ایثارگر؛ مشمول بند «پ» ماده ۹۰ قانون برنامه ششم توسعه کشور می باشند و پرونده آنان طبق قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه بررسی خواهد شد.
* نکته ۸: متقاضیانی که دوره های آشنایی با آثار شهید مطهری را گذرانده باشند در مصاحبه عمومی دانشگاه از امتیاز برخوردار می باشند. بدیهی است آشنایی با آثار شهید مطهری از دوره های آموزشی اعضای هیأت علمی این دانشگاه می باشد.
* نکته ۹: متقاضیان متأهل در وضعیت برابر علمی و عمومی از اولویت جذب قرار دارند.
* نکته ۱۰: در جذب بانوان، متقاضیان خانم دارای حجاب برتر در اولویت قرار دارند.
جهت تعیین استان اولویت انتخابی به صفحه دبیرخانه هیأت اجرائی جذب دانشگاه مراجعه کنید.

فهرست رشته/ گرایش و استان مورد نیاز اعضای هیأت علمی فراخوان آبان ۱۴۰۰:


منبع:

1400/08/26
11:20:58
0.0 / 5
389
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog