تمدید مهلت ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور

بلاگ سان: مهلت ثبت نام شانزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی از جانب مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور تمدید گردید.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ثبت نام در آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور به علت درخواست داوطلبان مجدد از جانب مرکز سنجش آموزش پزشکی شد بر این اساس داوطلبان از ساعت ۱۲ فردا سه شنبه ۱۶ آذر تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۷ آذر می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
بر این اساس شانزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی طبق قوانین و مقررات بخصوص مفاد دستورالعمل اجرایی آزمون ملی ۹ دیماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد.
داوطلبان قبل از ثبت نام اینترنتی، باید در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آنرا تکمیل کنند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند.
همینطور هزینه شرکت در آزمون ۳ میلیون ریال است که باید به صورت اینترنتی پرداخت گردد. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی شامل تصویر اسکن شده یک قطعه عکس که امسال گرفته شده باشد، تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه، تصویر اسکن شده کارت ملی است.
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ از راه سایت مرکز این مرکز در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.
لیست منابع بخش اختصاصی آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال ۱۴۰۰ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در پیوند «منابع آزمونها»، پیوند «منابع آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور رشته دندانپزشکی در سال ۱۴۰۰» قابل دسترسی است و لیست منابع بخش علوم پایه آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال ۱۴۰۰ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در پیوند «منابع آزمونها»، پیوند «منابع آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی» قابل دسترسی است.
آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ۸: ۳۰ بامداد روز پنجشنبه ۹ دیماه ۱۴۰۰ و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت ۱۳: ۳۰ پس از ظهر روز پنجشنبه ۹ دیماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد. داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی شرکت کرده و قبول شده اند، می توانند از نمره قبولی قبلی خود بهره برده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.
آزمون در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در تهران و به روش الکترونیک برگزار می شود که نشانی آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود. بعد از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، برای شرکت در مرحله عملی آزمون معرفی خواهند شد.
منبع:

1400/09/17
00:42:56
0.0 / 5
478
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog