معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:

ریشه لطمه زنان کار در لرستان پیش از آنکه گسترش یابد خشکانده شود

به گزارش بلاگ سان معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: امیدواریم ریشه این مسئله زنان کار در لرستان پیش از آنکه گسترش یابد خشکانده شود و به شهرهای دیگر سرایت نکند.

ریشه لطمه زنان کار در لرستان پیش از آنکه گسترش یابد خشکانده شود

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی شامگاه جمعه در شورای اداری لرستان با اشاره به این که وظیفه ماست که خیلی از چالش ها را تبدیل به فرصت نماییم، چالش هایی مثل بیکاری که به شدت لرستان و شهرهایی مثل دلفان را تحت تأثیر قرار داده است، گفت: متأسفانه شاهد حضور زنان در میدان هستیم تا زمینه کار برای آنها فراهم گردد.
وی با اعلان اینکه با این زنان صحبت کردم و کلیپ مربوط به کار در میدان آنها را دیده ام، اشاره کرد: بسیار رنج آور است که زنانی در سنین ۶۰ تا ۷۰ سالگی با این شکل و شمایل دنبال کار باشند.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اضافه کرد: البته سبب غرور است که این زنان غیرت و عزت مندی را پاس می دارند و حاضر نیستند به غیر از توان خویش چیزی را طلب کنند، اما وظیفه ماست که اشتغال را بصورت عزتمندانه برای آنان تامین نماییم.
خزعلی با اشاره به این که طرح «کسب و کار پایدار خانواده محور» از هفته های آتی از طرف معاونت امور زنان ریاست جمهوری اجرائی می شود، اظهار داشت: لرستان و بطور خاص شهرستان دلفان پایلوت اجرای این طرح می شود.
وی اشاره کرد: امیدواریم این مسئله زنان کار پیش از آنکه گسترش یابد ریشه آن خشکانده شود و به شهرهای دیگر سرایت نکند.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به این که در این دو روز از شهرهای مختلف لرستان بازدید داشتیم، همچون بروجرد، دلفان، کوهدشت و… و از نزدیک با زنان گفتگو کردیم، اضافه کرد: نشست با نخبگان و اهالی فرهنگ و هنر و کارآفرینان را داشتیم.
خزعلی تصریح کرد: پیشنهادم این است که مصوباتی که پیش از سفر داریم را اگر به پس از سفر موکول نماییم واقعی تر و مطابق با نیازها خواهد بود.


منبع:

1400/09/23
11:42:59
0.0 / 5
550
تگهای خبر: هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog