معاون شهردار تهران خبر داد

برگزاری مراسم خاکسپاری شهدای گم نام همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س)

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری مراسم خاکسپاری شهدای گم نام همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) آگاهی داد.

برگزاری مراسم خاکسپاری شهدای گم نام همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س)

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، نخستین جلسه ستاد بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی مراسم امروز با حضور علیرضا زاکانی - شهردار تهران، مهدی چمران - رییس شورای اسلامی شهر تهران، حمیدرضا مقدم فر- دبیر ستاد بزرگداشت دومین سالگرد شهید سلیمانی - و تعدادی از مدیران و معاونان شهرداری تهران در تالار ایوان شمس انجام شد.

توکلی زاده - معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران - در این مراسم با اشاره به این که طی دو سال قبل و به سبب شیوع ویروس کرونا نتوانسته ایم مراسمی را بصورت کلی در سطح شهر تهران برای سردار دلها برگزار نماییم، اظهار داشت: آهسته آهسته درحال فراهم کردن برگزاری مراسم هستیم و مردم پس از مدت ها می توانند عقده دل خودرا بگشایند و در دومین سالگرد شهید حاج قاسم حضور پیدا کنند و آنرا گرامی بدارند.

وی با اشاره به نزدیک شدن دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد: طی این مدت و باتوجه به عدم برگزاری مراسم شهر را رخوت گرفته بود که آهسته آهسته با عنایت حضرت زهرا (س) شرایط فراهم می شود که نوکری نماییم و بتوانیم در مراسم سردار شهید حاضر شویم.

وی اضافه کرد: مدتی است که مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی درحال برنامه ریزی و سیاست گذاری برای برگزاری دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی است و سهم شهرداری نیز پشتیبانی از مردم برای حضور در این مراسم ها است و طبق سیاست های ابلاغی مکتب شهید سلیمانی، شهرداری نیز در این بخش حمایت های خودرا از مراسم های مردمی در گوشه گوشه شهر انجام خواهد داد.

توکلی زاده با اشاره به پویش ها و مراسم های مردمی در سطح شهر تهران اشاره کرد: با حجم وسیع از این برنامه ها روبرو می باشیم بطوریکه خیلی از مساجد و حسینیه ها آماده برگزاری دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی هستند.

وی با اشاره به آمادگی معاونت های فرهنگی مناطق در سازمان های شهرداری برای برگزاری دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: دراین زمینه در قالب ۲۰۰۰ برنامه، اقدامات خودرا انجام خواهیم داد که در این بخش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سایر بخش های شهرداری همکاری لازم را خواهند داشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به سیاست های ابلاغ گردیده توسط مکتب شهید سلیمانی و دستورالعمل های دومین سالگرد شهید حاج قاسم اشاره کرد: همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) تشییع شهدای گم نام در پایتخت برگزار می شود، ضمن این که به زودی جزییات برنامه بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی اعلام خواهد شد.

وی افزود: دستورالعمل این بخش توسط ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ گردیده است و ان شاءالله بعد از دو سال ما مراسم خاکسپاری شهدای گم نام را خواهیم داشت.

توکلی زاده همین طور از برگزاری پویش نذر حاج قاسم توسط مردم همزمان با دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی آگاهی داد.
1400/09/26
00:02:06
0.0 / 5
594
تگهای خبر: برنامه , فرهنگی , مراسم , هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
sunblog