اعلام فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان و خانواده

اعلام فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان و خانواده

فراکسیون زنان و خانواده مجلس با همکاری مرکز پژوهش ها، فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان و خانواده با اولویت برنامه هفتم را همزمان با هفته پژوهش برگزار می نماید.


به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان با هدف ترسیم الگوی مطلوب مداخله حاکمیت در مبحث زنان و خانواده برگزار می گردد. بررسی جایگاه زنان و خانواده در برنامه های توسعه، الگوی ساختاری برنامه توسعه هفتم با تکیه بر اجرای مفاد بند ۲ سیاست های کلی خانواده، عرضه الگوی مداخله در جهت تشکیل و استقامت خانواده و پشتیبانی از مادری و فرزندآوری، عرضه الگوی مداخله در مسائل در رابطه با حوزه زنان از قبیل زنان خانه دار، زنان سرپرست خانوار و زنان سالمند، عرضه الگوی اشتغال منعطف و موازنه نقش های متکثر زنان و ساز و کار تقویت مشاغل خانگی، کارآفرینی و تعاونی ها، عرضه الگوی توانمندسازی زنان همچون محورهای این فراخوان است.
عرضه الگوی بهینه سازی سبک زندگی با تکیه بر ساماندهی مد و لباس، ورزش نشاط و اوقات فراغت زنان و سبک زندگی عفیفانه، عرضه الگوی مداخله در مسائل در رابطه با کودکان، از قبیل برنامه های فراغتی کودکان، اصلاح ساختارها و قوانین حوزه کودکان و عرضه الگوی ارتقا نظام مند سلامت زنان، مادران و کودکان در ابعاد مختلف محورهای دیگر این فراخوان اعلام گردید. بنابر اعلام دبیرخانه؛ از ایده های نو و خلاقانه در جهت حکمرانی مطلوب حوزه زنان و خانواده استقبال می شود همینطور مهلت ارسال ایده ها و طرح های پژوهشی تا تاریخ ۳۰ دیماه خواهد بود.


منبع:

1400/10/02
10:43:55
0.0 / 5
286
تگهای خبر: برنامه , فراخوان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog