اعلام فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان و خانواده

فراکسیون زنان و خانواده مجلس با همکاری مرکز پژوهش ها، فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان و خانواده با اولویت برنامه هفتم را همزمان با هفته پژوهش برگزار می نماید.

اعلام فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان و خانواده
به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، فراخوان دریافت ایده های سیاستگذارانه در حوزه زنان با هدف ترسیم الگوی مطلوب مداخله حاکمیت در مبحث زنان و خانواده برگزار می گردد. بررسی جایگاه زنان و خانواده در برنامه های توسعه، الگوی ساختاری برنامه توسعه هفتم با تکیه بر اجرای مفاد بند ۲ سیاست های کلی خانواده، عرضه الگوی مداخله در جهت تشکیل و استقامت خانواده و پشتیبانی از مادری و فرزندآوری، عرضه الگوی مداخله در مسائل در رابطه با حوزه زنان از قبیل زنان خانه دار، زنان سرپرست خانوار و زنان سالمند، عرضه الگوی اشتغال منعطف و موازنه نقش های متکثر زنان و ساز و کار تقویت مشاغل خانگی، کارآفرینی و تعاونی ها، عرضه الگوی توانمندسازی زنان همچون محورهای این فراخوان است.
عرضه الگوی بهینه سازی سبک زندگی با تکیه بر ساماندهی مد و لباس، ورزش نشاط و اوقات فراغت زنان و سبک زندگی عفیفانه، عرضه الگوی مداخله در مسائل در رابطه با کودکان، از قبیل برنامه های فراغتی کودکان، اصلاح ساختارها و قوانین حوزه کودکان و عرضه الگوی ارتقا نظام مند سلامت زنان، مادران و کودکان در ابعاد مختلف محورهای دیگر این فراخوان اعلام گردید. بنابر اعلام دبیرخانه؛ از ایده های نو و خلاقانه در جهت حکمرانی مطلوب حوزه زنان و خانواده استقبال می شود همینطور مهلت ارسال ایده ها و طرح های پژوهشی تا تاریخ ۳۰ دیماه خواهد بود.


منبع:

1400/10/02
10:43:55
0.0 / 5
555
تگهای خبر: برنامه , فراخوان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
sunblog