خدایی از سازمان سنجش خداحافظی کرد

به گزارش بلاگ سان دکتر ابراهیم خدایی با انتشار نامه ای رسمی از ریاست سازمان سنجش آموزش کشور استعفا داد.

خدایی از سازمان سنجش خداحافظی کرد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، متن نامه دکتر خدایی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور که در سایت این سازمان انتشار یافته به شرح زیر است:
«همکاران عزیز سازمان سنجش همه شما عزیزان از اهمیت و جایگاه این سازمان آگاهی دارید. اگر نظام دانشگاهی کشور را به مزرعه یا کارخانه ای تشبیه نماییم سازمان سنجش آموزش کشور بذرهای مناسب این کشتزار و مواد اولیه این کارخانه عظیم را با رعایت عدالت آموزشی و قوانین بالادستی معرفی و عرضه می کند.
مصداق آن ورود و توزیع دانشجو از اقشار و اقوام مختلف از همه شهرها و روستاهای کشور در دانشگاه ها است. کسانی که بدون شعار، هیاهو و غوغاسالاری از سر عشق به میهن و نظام جمهوری اسلامی کار و کوشیده و می کنند از عمق جان می دانند که تک تک دستاوردهای کشور عزیزمان با خون دل خوردن های بسیار و دردهای بی سروصدا به انجام رسیده است.
سازمان سنجش با بیشتر از نیم قرن سابقه و کسب اعتماد عمومی مردم ریزبین و دقیق ایران از سازمان های مورد اعتماد مردم و با سرمایه اجتماعی وزین است. از حدود ۹ سال و ۶ ماه پیش که با طی سلسله مراتب اداری مسئولیت سازمان به این جانب محول شد می توانم اعلام کنم با کمک شما عزیزان توانستیم برای بیشتر از ۴۰ میلیون نفر متقاضی آزمون های ورودی دانشگاه ها، آزمون های حرفه ای و استخدامی را با برنامه ریزی دقیق و منظم برگزار نماییم و بیشتر از ۱۲ میلیون نفر از شایستگان کشورمان را وارد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نماییم.
بی شک دوست و دشمن به پیشرفت های خارق العاده کشور در حوزه علم و فناوری اذعان دارند و این بدون ورود شایستگان علم و دانش به آموزش عالی میسر نمی شد.
این عمل سهم کوچک ما در خدمت به کشور است هر چند عده ای ندانند و نفهمند پروژه برگزاری آزمون با فشار دادن یک کلید صورت نمی گیرد بلکه با تلاش شبانه روزی، برنامه ریزی دقیق و منظم در گستره ملی شکل می گیرد که فقط در یک قلم آن یعنی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که بیشتر از ۱۷۰ هزار نفر عوامل اجرایی در کل کشور در برگزاری این آزمون مشارکت داشتند.
همه این فعالیت ها افتخارآمیز است و نشأت گرفته از عشق به کشور و خدمت به کشور می باشد. یقین دارم به لطف الهی تا آخرین نفس هایم این عشق جاودانه خواهد ماند.
تغییر دولت و حق طبیعی دولت جدید جهت ایجاد تغییرات مدیریتی است، با عنایت به لزوم اتمام فرآیند اعلام نتایج آزمون ها و سایر فرایندها و نظر وزیر فعلی تا حال حاضر به مدیریت سازمان ادامه دادم حالا که دوره مدیریت اینجانب به پایان رسیده است بابت فرصت خدمت به نظام آموزش عالی کشور در سالهای گذشته و میلیونها داوطلب گرامی و خانواده ارجمند ایرانی شکرگزار هستم و از همه افرادی که به نحوی در ارتقای حرفه ای بنده نقش داشته اند از صمیم قلب تشکر می کنم و همیشه بابت داشتن همکاران زحمت کش، سالم، صادق و عملکرد روشن و شفاف به خود افتخار کرده و خواهم کرد. بخصوص برگزاری آزمون های سراسری طی دو سال گذشته و در شرایط سخت کرونایی به تلاش تمام وقت و جهادگونه همکاران سازمان باوجود هجمه ها و فعالیتهای سازماندهی شده عده ای فرآیند علم، دانش، تعلیم و تربیت در کشور ادامه یافت، جای تشکر و قدردانی ویژه دارم.»
منبع:

1400/10/12
22:50:35
0.0 / 5
552
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
sunblog