فارغ التحصیلی همزمان نوه و پدربزرگ از یک دانشگاه

بتازگی یک نوه و پدربزرگ بطور همزمان از یک دانشگاه آمریکایی فارغ التحصیل شدند تا اثبات کنند که هیچ وقت برای رسیدن به اهداف دیر نیست.

فارغ التحصیلی همزمان نوه و پدربزرگ از یک دانشگاه
به گزارش بلاگ سان به نقل از فاکس۳۱، "رنه نریا"( Rene Neria) پیرمرد ۸۷ ساله ای است که بیش از نیم قرن پیش در دهه ۱۹۵۰ میلادی تحصیل خودرا شروع کرد. اما زمانی که ازدواج کرد تحصیل خودرا رها کرد.
علاقه نیارا برای تحصیل هیچ وقت از بین نرفت. بااینکه او تا سال ۲۰۱۶ میلادی و چندین سال بعد از مرگ همسرش به دانشگاه بازنگشت و در نهایت در دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو تحصیل خودرا شروع کرد.
"ملانی سالازار"( Melanie Salazar) نوه این پیرمرد ۸۷ ساله نیز در دانشگاه تگزاس در سن آنتونیور تحصیل خودرا شروع کرد و همزمان با پدربزرگ خود فارغ التحصیل شد و بتازگی هر دو نفر در جشن فارغ التحصیلی خود در دانشگاه شرکت کردند و توجه همگان را به خود جلب کردند.
سالازار و نریا هر دو در امتداد هدف خود یعنی کسب مدرک کارشناسی تلاش کردند.
دانشگاه تگزاس اعلام نمود که این پیرمرد تنها چندماه با کسب مدرک کارشناسی خود در رشته اقتصاد فاصله داشت اما به سبب مبتلاشدن به یک بیماری لا علاج مدرک افتخاری خودرا دریافت کرد.
به هنگام برگزاری مراسم فارغ التحصیلی، زمانی که سالازار و نریا با هم روی سن رفتند تا مدرک خودرا دریافت نمایند، تمامی دانشجویان و حضار این دو را به شدت تشویق کردند.

1400/10/14
13:20:58
0.0 / 5
549
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
sunblog