اعلام زمان آغاز و نحوه برگزاری کلاس های نیمسال دوم دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی جزئیات و نحوه آموزش دانشجویان تمامی مقاطع این دانشگاه برای نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را اعلام نمود.

اعلام زمان آغاز و نحوه برگزاری کلاس های نیمسال دوم دانشگاه شهید بهشتی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام دانشگاه شهید بهشتی انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه از روز شنبه ۹ بهمن ماه شروع می شود و تا روز دوشنبه ۱۱ این ماه ادامه دارد. بر این اساس کلاس های آموزشی دانشجویان از ۱۶ بهمن آغاز خواهد شد.
همینطور روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ هم بعنوان زمان حذف اضافه دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در نظر گرفته شده و دانشجویان می توانند ۴ خرداد ۱۴۰۱ نسبت به حذف تک درس خود اقدام نمایند.
طبق تقویم آموزشی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی، ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ کلاس های آموزشی دانشجویان برای نیم سال دوم تحصیلی تمام می شود و دانشجویان از روز شنبه ۲۱ خرداد تا اول تیر ۱۴۰۱ در امتحانات آخر ترم شرکت می کنند.
همینطور یکشنبه ۲۲ تا سه شنبه ۳۱ خرداد هم آزمون های گروه معارف دانشجویان شهید بهشتی در نیم سال دوم تحصیلی برگزار می شود.
برپایه مصوبه هیات رئیسه دانشگاه شهید بهشتی، کلاس های دروس نظری در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد از آغاز نیم سال اول سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰، به صورت غیرحضوری و کلاس های دوره دکتری حضوری برگزار شد.
بعلاوه، امکان حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه برای انجام رساله و رساله و کار در آزمایشگاه های تحقیقاتی فراهم بوده است.
بنا بر اعلام دانشگاه شهید بهشتی، در چهار نیمسال گذشته، تجارب خوبی از به کارگیری روش های یادگیری الکترونیکی در آموزشِ دانشگاه کسب شد که لازم است در دوران پساکرونا مورد بهره برداری دانشجویان و اساتید قرار گیرد. متناسب با ایجاد شرایط لازم برای حضور دانشجویان در دانشگاه، کلاس های درس در نیم سال دوم سال تحصیلی ۰۱-۱۴۰۰ به صورت حضوری و یا ترکیبی اجرا خواهد شد.
همینطور بر مبنای آئین نامه ابلاغ گردیده از جانب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شیوه نامه آموزش ترکیبی دانشگاه شهید بهشتی برای دوران بعد از کرونا در دست تهیه است. در این شیوه نامه، روش های مختلف و احیاناً ترکیبی برای عرضه دروس عمومی، پایه، اصلی و تخصصی پیشبینی شده است.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، امتحانات نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه شهید بهشتی از امروز ۱۸ دیماه شروع شده و امتحانات مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد "غیرحضوری" و امتحانات مقطع دکتری به صورت "حضوری" برگزار می گردد.
منبع:

1400/10/19
22:03:38
0.0 / 5
418
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
sunblog