نماینده ولی فقیه در استان مركزی:

دولت سیزدهم برای جوانی جمعیت و افزایش ازدواج تلاش کند

به گزارش بلاگ سان نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: از دولت سیزدهم خواهشمندیم درباب جوانی جمعیت و افزایش ازدواج و زاد و ولد تلاش کند، هر چند این اقدامات هزینه هایی برای دولت دارد.

دولت سیزدهم برای جوانی جمعیت و افزایش ازدواج تلاش کند

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر پنجشنبه در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اراک با اعلان اینکه نمونه های اقدامات و تحولات دولت جدید در امر سلامت مشهود است، اظهار نمود: امید است ملت ایران با تزریق دوز سوم واکسن و رعایت پروتکل ها در مقابل سویه امیکرون هوشیارانه عمل کرده و تعداد اموات از این مقدار نیز کمتر شده و شاهد بیمه شدن کشور باشیم.
وی با اشاره به نرخ پایین باروری در استان مرکزی، اظهار داشت: از دولت جدید خواهشمندیم درباب جوانی جمعیت و افزایش ازدواج و زاد و ولد اقداماتی انجام دهند هرچند این اقدامات دارای هزینه هایی برای دولت می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اشاره کرد: دولت موظف است با پشتیبانی از جریانات مثبت و تشویق نخبگان ادبیات و فرهنگیان و همین طور حمایت گروههای مشخص در مقابل تبلیغات ضد کشور و ضد اسلام که توسط رسانه های خارجی درحال گسترش است ایستادگی کند.
دری نجف آبادی اظهار داشت: از دولت جدید در استان مرکزی انتظار کار عظیم در زمینه های فرهنگ، انقلاب و دوده علیهم السلام در امتداد گسترش، تعمیق، صیانت و حفاظت از فرهنگ را داریم.
وی افزود: لازم است در فضای مجازی مراقب اقدامات دشمنان که دارای ظرفیت، پول و امکانات بسیاری هستند، باشیم.
خطیب نماز جمعه اراک اظهار نمود: کار، تلاش، مجاهدت، بهره برداری و سخت کوشی در امور اقتصادی سبب گسترش و بهبود اقدامات فرهنگی نیز خواهد شد.


منبع:

1400/10/20
13:00:11
0.0 / 5
555
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
sunblog