نماینده ولی فقیه در استان مركزی:

دولت سیزدهم برای جوانی جمعیت و افزایش ازدواج تلاش کند

دولت سیزدهم برای جوانی جمعیت و افزایش ازدواج تلاش کند

به گزارش بلاگ سان نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: از دولت سیزدهم خواهشمندیم درباب جوانی جمعیت و افزایش ازدواج و زاد و ولد تلاش کند، هر چند این اقدامات هزینه هایی برای دولت دارد.به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر پنجشنبه در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اراک با اعلان اینکه نمونه های اقدامات و تحولات دولت جدید در امر سلامت مشهود است، اظهار نمود: امید است ملت ایران با تزریق دوز سوم واکسن و رعایت پروتکل ها در مقابل سویه امیکرون هوشیارانه عمل کرده و تعداد اموات از این مقدار نیز کمتر شده و شاهد بیمه شدن کشور باشیم.
وی با اشاره به نرخ پایین باروری در استان مرکزی، اظهار داشت: از دولت جدید خواهشمندیم درباب جوانی جمعیت و افزایش ازدواج و زاد و ولد اقداماتی انجام دهند هرچند این اقدامات دارای هزینه هایی برای دولت می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اشاره کرد: دولت موظف است با پشتیبانی از جریانات مثبت و تشویق نخبگان ادبیات و فرهنگیان و همین طور حمایت گروههای مشخص در مقابل تبلیغات ضد کشور و ضد اسلام که توسط رسانه های خارجی درحال گسترش است ایستادگی کند.
دری نجف آبادی اظهار داشت: از دولت جدید در استان مرکزی انتظار کار عظیم در زمینه های فرهنگ، انقلاب و دوده علیهم السلام در امتداد گسترش، تعمیق، صیانت و حفاظت از فرهنگ را داریم.
وی افزود: لازم است در فضای مجازی مراقب اقدامات دشمنان که دارای ظرفیت، پول و امکانات بسیاری هستند، باشیم.
خطیب نماز جمعه اراک اظهار نمود: کار، تلاش، مجاهدت، بهره برداری و سخت کوشی در امور اقتصادی سبب گسترش و بهبود اقدامات فرهنگی نیز خواهد شد.


منبع:

1400/10/20
13:00:11
0.0 / 5
109
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
sunblog