معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مطرح كرد؛

حضور تیم فوتبال زنان ایران در میادین بین المللی افتخار آمیز است

به گزارش بلاگ سان معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با حضور در مراسم بدرقه تیم ملی بانوان به جام ملت های آسیا، پیام ویژه رئیس جمهوری خطاب به بازیکنان و کادر فنی تیم بانوان را قرائت کرد.

حضور تیم فوتبال زنان ایران در میادین بین المللی افتخار آمیز است

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال امروز (شنبه) در کمپ تیم های ملی فوتبال با حضور انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در دولت سیزدهم، دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان، سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال ایران؛ شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون؛ فریده شجاعی، نایب رییس فدراسیون بسکتبال و تعدادی از پیشکسوتان فوتبال کشور برگزار گردید.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری در این مراسم با بیان سلام ویژه آیت الله ابراهیم رئیسی به بازیکنان و کادر فنی اظهار داشت: از طرف رئیس جمهوری و به نمایندگی از ایشان سلام ویژه ای عرض می کنم و آیت الله ابراهیم رئیسی عنوان کردند که برای شما دعا می کند و با هر نتیجه ای که از جام ملت ها برگردید سبب افتخار مردم ایران هستید چونکه توانستید با حفظ شعائر اسلامی در صحنه بین الملل حضور یابید و برای موفقیت شما دعا می کنم.
بعد از سخنان خزعلی، مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال درخواست نمود تا پس از بازگشت تیم ملی فوتبال زنان از جام ملت ها، ملی پوشان با رئیس جمهوری و معاون امور زنان دیداری داشته باشند. همینطور بعضی از بازیکنان در این دیدار به شرح مشکلات خود پرداخته و درخواست هایی از معاون زنان و خانواده رئیس جمهوری داشتند.
جام ملت های فوتبال زنان آسیا از ۳۰ دی تا ۱۷ بهمن با حضور ۱۲ تیم به میزبانی هند برگزار می گردد.

1400/10/27
22:50:36
0.0 / 5
503
تگهای خبر: مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
sunblog