تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان آزمون ارشد

مهلت ثبت نام جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا روز جمعه هشتم بهمن ماه جاری تمدید گردید.

تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان آزمون ارشد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ پیرو اطلاعیه مورخ دوم بهمن ماه جاری مهلت ثبت نام جاماندگان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همین طور دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور تمدید گردید.
این تمدید بمنظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۶ بهمن) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، صورت گزفته تا داوطلبان بتوانند تا روز جمعه مورخ ۸ بهمن نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام واصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۲۳ آذر و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
همین طور آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام ده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا؛ قبل از این ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه ۶ بهمن ماه) بعنوان آخرین مهلت برای ثبت نام جاماندگان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ اعلام شده بود.
1400/11/08
20:23:18
0.0 / 5
620
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog