مهلت نام نویسی ارشد فراگیر پیام نور تمدید گردید

مهلت ثبت نام جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۰ (نوبت بیست و دوم) تمدید گردید.

مهلت نام نویسی ارشد فراگیر پیام نور تمدید گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۰ (نوبت بیست و دوم) از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش تا روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه جاری تمدید و دفترچه راهنمای ثبت نام داوطلبان هم اصلاح گردید.
بر این اساس هر متقاضی برپایه ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون می تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت نماید و متقاضیان لازم است که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه نموده و در صورت حائز شرایط بودن شخصا به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org رجوع و نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام در آزمون به اقدام نمایند و سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.
به متقاضیان سفارش شده است که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس برپایه فرم پیش نویس با رفتن به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را برپایه بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً متقاضیان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک متقاضی در صورت پذیرفته شدن در آزمون، مطابق ضوابط با وی رفتار خواهد شد.
برپایه برنامه زمانی پیشبینی شده، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۰ (نوبت بیست و دوم) در روز جمعه مورخ ۲۴ تیر ۱۴۰۱ برگزار می شود. متقاضیان لازم است که از روز سه شنبه ۲۱ تیر تا روز پنجشنبه مورخ ۲۳ تیر با رفتن به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
با عنایت به تاثیر ۲۰ درصدی معدل دوره کارشناسی، اکیداً سفارش شده استد که متقاضیان، معدل دوره کارشناسی خویش را با دقت درج نمایند. شایان ذکر است که معدل کارشناسی تراز شده و میانگین وزنی آنها تاثیر ۲۰ درصدی در نمره کل متقاضیان خواهد داشت.
همینطور متقاضیانی که در زمان دریافت کارت شرکت در آزمون در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند، می بایست در مرحله پرینت کارت با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات کارت، نسبت به اصلاح و درج معدل کارشناسی خود اقدام نمایند.
منبع:

1400/12/22
20:10:20
0.0 / 5
336
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
sunblog