یك عضو شورای شهر تهران:

وزیر علوم درباره قطع درختان توسط دانشگاه تهران پاسخگو باشد

به گزارش بلاگ سان یک عضو شورای شهر تهران درخواست نمود که وزیر علوم برای پاسخگویی درباره قطع درختان توسط دانشگاه تهران در صحن علنی شورای شهر حاضر شود.

وزیر علوم درباره قطع درختان توسط دانشگاه تهران پاسخگو باشد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مهدی پیرهادی در جریان پنجاه وششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به تلاش ها و زحمات آقای مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: آقای چمران در طول این مدت هفت ماهه همانند پدر اعضای شورای شهر تهران بودند و بنده بارها در محضر آقای چمران رسیدم و مشورت هایی را در موضوعات مختلف از ایشان گرفتم و این مشورت ها منجر به تصمیم های مناسب و مطلوبی شده است و ان شاءالله هرچه سریعتر آقای چمران بهبودی خویش را کسب و مجدداً در شورا حاضر شوند.
وی همین طور با اشاره به مبحث خدمات دهی و سرویس دهی در سازمان بهشت زهرا(س)، اضافه کرد: البته بنده بنا دارم باتوجه به اهمیت این مساله در جلسه ای با معاون مربوطه شهرداری مواردی را مطرح کنم. ضمن این که تعدادی از اقدامات در دوره قبل صورت می پذیرفت که مبنای تخصصی نداشته و برخی موارد هم در این دوره حذف گردیده است که مجدداً باید احیا شود و در حقیقت باید یک بازبینی در فرآیند سرویس دهی در سازمان بهشت زهرا(س) صورت بگیرد.
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران افزود: نکته بعدی این است که در ایام پایانی سال قبل (۲۶ و ۲۷ اسفندماه) بنده تماسی گرفتم و در رابطه با قطع درختان مجموعه مربوط به دانشگاه تهران مواردی را مطرح کردم اما چون این مساله همزمان با پیش از نوروز بود و نمی خواستم فضای رسانه ای و این اتفاق کام مردم را تلخ کند نامه ای به شهردار منطقه سه و معاون خدمات شهری منطقه نوشتم و در حقیقت شهرداری منطقه هم بصورت جدی به میدان آمد و حتی در روزهای نوروز کشیک هایی را برای مراقبت از این درختان در نظر گرفت.
پیرهادی اشاره کرد: باتوجه به اهمیت مبحث و این که اخیراً هم مأموران شهرداری در رابطه با مساله ذکر شده مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند پیشنهاد بنده این است که باید وزیر علوم پاسخگوی این مساله باشد و باید شخص وزیر به این مساله ورود و پاسخ لازم را بدهند.
منبع:

1401/01/17
08:00:19
0.0 / 5
449
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , رسانه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog