طی بیانیه ای انجام شد؛

دعوت انسیه خزعلی از زنان دست اندرکار سینما برای طرح مشکلاتشان

دعوت انسیه خزعلی از زنان دست اندرکار سینما برای طرح مشکلاتشان

بلاگ سان: معاون امور زنان رییس جمهور از زنان هنرمند و دست اندرکار سینما برای بیان مشکلاتشان و تبیین راهکارهای عملیاتی برای صیانت از شأن و منزلت این زنان هنرمند، دعوت کرد تا جلسه ای حضور یابند.


به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری از زنان هنرمند و دردمند دست اندرکار سینمای ایران برای حضور در نشستی در محل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بمنظور طرح مسائل و مشکلات خود و تبیین راهکارهای عملیاتی برای صیانت از شأن و منزلت این زنان هنرمند، دعوت کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیم جایگاه زنان در هنر سینما و حضور مؤثر آنان، لزوم صیانت از شأن والای این هنرمندان را طلب می کند. پس خلأ قوانین و دستورالعمل ها و حمایت های لازم نباید حضور مفید و باارزش زنان در عرصه هنر هفتم را مخدوش کند. همانطور که طی چهار دهه از انقلاب، زنان ما دوشادوش مردان در ارتقای علم، اقتصاد، سیاست و فرهنگ این مرز و بوم تلاش کردند و وجود ضوابط و ارزش ها و قوانین، توانسته است یکی از سالم ترین و امن ترین محیط های اداری را در حیطه مسائل اخلاقی برایشان خلق کند. دولت مردمی نیز با شعار مبارزه با فساد، خودرا موظف به برخورد با هرگونه فساد و تعدی شامل اداری، مالی و اخلاقی می داند و هیچ نوع اغماضی را در این راه برنمی تابد. معاونت زنان و خانواده بر خود لازم می داند که گوش شنوای مطالبات زنان هنرمند در عرصه سینمای ایران باشد و با دعوت از این عزیزان و با همکاری نهادهای مسئول و متولی برای طراحی ساز و کار لازم صیانت از شأن و منزلت
زنان، در این عرصه یاری رساند. پس از بانوان هنرمند و دردمند این حوزه دعوت می شود در نشستی که در محل معاونت تشکیل می شود، شرکت و مسائل و مشکلات این حوزه را مطرح و در تبیین راهکارهای عملیاتی مشارکت نمایند.


منبع:

1401/01/29
08:27:09
0.0 / 5
231
تگهای خبر: سینما , شركت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
sunblog