طی بیانیه ای انجام شد؛

دعوت انسیه خزعلی از زنان دست اندرکار سینما برای طرح مشکلاتشان

بلاگ سان: معاون امور زنان رییس جمهور از زنان هنرمند و دست اندرکار سینما برای بیان مشکلاتشان و تبیین راهکارهای عملیاتی برای صیانت از شأن و منزلت این زنان هنرمند، دعوت کرد تا جلسه ای حضور یابند.

دعوت انسیه خزعلی از زنان دست اندرکار سینما برای طرح مشکلاتشان
به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری از زنان هنرمند و دردمند دست اندرکار سینمای ایران برای حضور در نشستی در محل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بمنظور طرح مسائل و مشکلات خود و تبیین راهکارهای عملیاتی برای صیانت از شأن و منزلت این زنان هنرمند، دعوت کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیم جایگاه زنان در هنر سینما و حضور مؤثر آنان، لزوم صیانت از شأن والای این هنرمندان را طلب می کند. پس خلأ قوانین و دستورالعمل ها و حمایت های لازم نباید حضور مفید و باارزش زنان در عرصه هنر هفتم را مخدوش کند. همانطور که طی چهار دهه از انقلاب، زنان ما دوشادوش مردان در ارتقای علم، اقتصاد، سیاست و فرهنگ این مرز و بوم تلاش کردند و وجود ضوابط و ارزش ها و قوانین، توانسته است یکی از سالم ترین و امن ترین محیط های اداری را در حیطه مسائل اخلاقی برایشان خلق کند. دولت مردمی نیز با شعار مبارزه با فساد، خودرا موظف به برخورد با هرگونه فساد و تعدی شامل اداری، مالی و اخلاقی می داند و هیچ نوع اغماضی را در این راه برنمی تابد. معاونت زنان و خانواده بر خود لازم می داند که گوش شنوای مطالبات زنان هنرمند در عرصه سینمای ایران باشد و با دعوت از این عزیزان و با همکاری نهادهای مسئول و متولی برای طراحی ساز و کار لازم صیانت از شأن و منزلت
زنان، در این عرصه یاری رساند. پس از بانوان هنرمند و دردمند این حوزه دعوت می شود در نشستی که در محل معاونت تشکیل می شود، شرکت و مسائل و مشکلات این حوزه را مطرح و در تبیین راهکارهای عملیاتی مشارکت نمایند.


منبع:

1401/01/29
08:27:09
0.0 / 5
425
تگهای خبر: سینما , شركت , هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog