معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور؛

دختران ما با تشکیل خانواده پرورش دهنده شهید سلیمانی ها باشند

به گزارش بلاگ سان معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، خطاب به دختران اظهار داشت: از حالا به منظور زندگی و خانواده ای که می خواهید تشکیل دهید، برنامه ریزی داشته باشید تا پرورش دهنده شهید سلیمانی ها باشید.

دختران ما با تشکیل خانواده پرورش دهنده شهید سلیمانی ها باشند
به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی، در آئین روزه اولی های دختران مدرسه ایران واقع در منطقه ۵ شهر تهران، خطاب به روزه اولی های اظهار نمود: شما به بارگاه و میهمانی خدا دعوت شده اید و خداوند شما را شایسته دانسته تا به محضرش بروید و تکلیف هایی را به علت شایستگی تان برای شما قرار داده است.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اضافه کرد: شما دختران، باید برای خود آینده ای زیبا را رقم بزنید و از حالا به منظور زندگی برنامه ریزی داشته باشید تا پرورش دهنده شهید سلیمانی ها باشید. شما که می خواهید سلیمانی باشید، پرورش دهنده سلیمانی هم خواهید بود.
وی خطاب به دختران دانش آموز روزه اولی اظهار داشت: امروز آمده ام برای شما دعا کنم تا روح های پاک و دل های صاف شما کمک نماید که این کشور و مملکت به سرانجام و آینده ای درخشان نزدیک شود. از خدا می خواهم حالا که ما را به درگاه خود دعوت کرده به ما توفیق دهد تا از الگوهای زیبایی همچون دختر پیامبر به خوبی پیروی نماییم.
وی در انتها از مسؤلان آموزش و پرورش که برنامه مذکور را تدارک دیدند تشکر و قدردانی کرد.


منبع:

1401/02/16
12:15:54
0.0 / 5
360
تگهای خبر: آموزش , برنامه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
sunblog