مهلت ثبت نام در مرحله دوم آزمون دکتری دانشگاه تهران تمدید گردید

مهلت ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک داوطلبان آزمون دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال ۱۴۰۱ دانشگاه تهران برای شرکت در آزمون ارزیابی آموزشی و پژوهشی تمدید گردید.

مهلت ثبت نام در مرحله دوم آزمون دکتری دانشگاه تهران تمدید گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آن دسته از داوطلبانی که برای پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال ۱۴۰۱ دانشگاه تهران تابحال موفق به ثبت نام در سامانه جامع دانشگاه جهت شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی و دستیاری دامپزشکی نشدند، مهلت ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۳ خرداد تمدید گردید.
بر اساس تاکید دانشگاه تهران؛ بعد از انقضای مهلت تعیین شده، فرصت داده شده تمدید نخواهد شد و این ثبت نام در ارتباط با داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی سال ۱۴۰۱ است که از جانب سازمان سنجش آموزش کشور جهت ارزیابی آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) به دانشگاه تهران معرفی شده اند.
ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک داوطلبان فوق از روز دوشنبه دوم خرداد ماه ۱۴۰۱ شروع شد و داوطلبان می توانند جهت ثبت نام به آدرس ems1.ut.ac.ir رجوع و نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون (مصاحبه) از روز سه شنبه ۱۷ خرداد تا روز جمعه ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ مطابق با جدول برنامه زمانبندی مصاحبه، برگزار می گردد. ذداوطلبان لازم است به منظور کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از مکان و زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس یا دانشکده مربوطه رجوع کنند.
همچنین انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک مرتبه برگزار می گردد و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نیست. داوطلبانی که به علت تداخل زمان مصاحبه با دانشگاه دیگر، قادر به حضور در جلسه مصاحبه دانشگاه تهران نیستند با عرضه مستندات لازم جهت انجام مصاحبه با پردیس یا دانشکده مربوطه هماهنگی و پیگیری لازم را به عمل آورند.
منبع:

1401/03/13
18:00:02
0.0 / 5
400
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog