امروز، آخرین فرصت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش بلاگ سان، مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه ۲۱ خرداد ماه آخر می یابد.

امروز، آخرین فرصت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی بمنظور شرکت در مصاحبه می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
ثبت نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه ۱۱ خرداد شروع شده است، امروز اختتام می یابد.
آن دسته از مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) شاغل در موسسات آموزش عالی کشور و دستگاه های اجرائی به جز دانشگاه آزاد اسلامی که خودرا متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام کرده اند نیز لازم است، مدارک لازم بمنظور بهره مندی از این سهمیه شامل موافقت دانشگاه یا موسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خودرا در زمان ثبت نام بمنظور مصاحبه بارگذاری نمایند.
مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک نخواهند داشت. استعلام وضعیت مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیات علمی این دانشگاه صورت خواهد گرفت.
مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی امسال بصورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار می شود و زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری بعد از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.


 

1401/03/21
10:42:31
5.0 / 5
514
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , دستگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
sunblog