طی یك قرعه كشی برای ۷ زوج؛

اعطای بلیت مجانی قطار به زوجینی که در هفته ازدواج عقد کنند

به گزارش بلاگ سان شرکت رجا به مناسبت سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س) و به منظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، طرح ویژه ای را با شرایط خاص و برگزاری قرعه کشی بین زوجین اجرا می کند.

اعطای بلیت مجانی قطار به زوجینی که در هفته ازدواج عقد کنند

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، شرکت حمل و نقل ریلی رجا به مناسبت سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س) و به منظور بزرگداشت فرهنگ ازدواج، طرح ویژه ای را با شرایط خاص و برگزاری قرعه کشی بین زوجین اجرا می کند.
سرپرست معاونت اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیان این خبر اضافه کرد: کلیه زوجینی که تاریخ عقد آنها در بازه زمانی ۹ الی ۱۵ تیر ماه سال ۱۴۰۱ مصادف با هفته ازدواج است، همینطور زوجینی که اسامی بانوان مزین به نام «فاطمه یا زهرا» و آقایان مزین به نام «علی» بوده و تاریخ عقدشان در بازه زمانی ۲۱ تیر ۱۴۰۰ (روز ازدواج سال گذشته) الی ۱۵ تیر ماه سال ۱۴۰۱ باشد، مشمول شرکت در این قرعه کشی خواهند بود.
علیرضا علی سلیمانی اظهار داشت: در این طرح به صورت قرعه کشی به هفت زوج با شرایط مذکور، چهار عدد بلیت مجانی در راه انتخابی با اعتبار زمانی تا ۳۰ دیماه سالجاری اعطا می شود.
سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا روش ثبت نام زوجین به منظور شرکت در قرعه کشی را ارسال صفحات اول و دوم شناسنامه زوجین تا تاریخ ۲۷ تیر ۱۴۰۱ به اینستاگرام شرکت رجا به نشانی rajarail@ عنوان و افزود: در صورتیکه هر یک از زوجین در یک سال قبل با یکی از قطارهای رجا سفر کرده باشند و مدرکی مانند بلیت یا مشخصات سفر همراه با سایر مدارک مرتبط را ارسال کنند، شانس برنده شدن ایشان در قرعه کشی افزایش خواهد یافت.
علی سلیمانی در مورد زمان قرعه کشی این طرح، اعلام نمود: قرعه کشی به صورت زنده (Live) از راه از شبکه اینستاگرام رجا، در روز ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۱ مصادف با ولادت هفتمین اختر آسمان امامت، امام موسی کاظم (ع) برگزار می گردد.
سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا از راه تلفن ۱۵۳۹ به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور در مورد اطلاعات در رابطه با سفر با قطار و دریافت پیشنهادها و انتقادهای آنان می باشد.


منبع:

1401/04/11
19:49:02
0.0 / 5
431
تگهای خبر: اینستاگرام , شبكه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog