جزئیات پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در پردیس های دانشگاه تهران

به گزارش بلاگ سان داوطلبان متقاضی تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد و دکتری پردیس های بین المللی کیش و ارس دانشگاه تهران تا ۲۳ تیر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود در این رشته ها اقدام نمایند.

جزئیات پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در پردیس های دانشگاه تهران
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اعلام نمود: دانشگاه تهران در جهت تحقق رسالت خود در خصوص گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی در پردیس های بین المللی کیش و ارس، در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد، از راه آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشجو می پذیرد.
پذیرش دانشجو از راه آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در پردیس بین المللی کیش برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D)، دکتری تخصصی بین الملل (به زبان انگلیسی) و کارشناسی ارشد- کارشناسی ارشد بین الملل مجازی (به زبان انگلیسی) و در پردیس بین المللی ارس برای مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D) و کارشناسی ارشد صورت می گیرد.
بازه زمانی ثبت نام برای این شیوه پذیرش دانشجو تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ تعیین شده است و تاریخ تقریبی ارزیابی (مصاحبه) دکتری تخصصی هم مرداد ماه سالجاری خواهد بود که طی اطلاعیه های بعدی از راه سایت پردیس های کیش و ارس اطلاع رسانی خواهد شد.
همچنین داوطلبان به صورت مستمر جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از تغییرات احتمالی در مورد پذیرش رشته ها به سایت پردیس بین المللی کیش kish.ut.ac.ir و پردیس بین المللی ارس Aras.ut.ac.ir رجوع کنند.1401/04/21
10:14:01
0.0 / 5
342
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
sunblog