اجرای 14 عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی از صدور مجوز اجرای ۱۴ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور در گروههای آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر اطلاع داد.

اجرای 14 عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر اصغر کشت کار با بیان این خبر اضافه کرد: شصت ویکمین جلسه کارگروه آموزش های عالی کوتاه مدت علمی کاربردی برگزار شد و در این نشست مجوز اجرای ۱۴ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور در گروههای آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برای ۸ واحد متقاضی در ۷ استان صادر شد که در میان متقاضیان اجرای این دوره ها علاوه بر مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه، متقاضیان غیرعلمی کاربردی هم وجود دارند.
معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی اضافه کرد: این دوره ها ظرفیت آموزش قریب به ۱۲۰۳ نفر مهارت جوی حائز شرایط را دارند.
وی تصریح کرد: مجوزهای صادره دوره های کوتاه مدت علمی کاربردی در این نشست، متعاقباً با صدور موافقت نامه رسمی به هر واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ابلاغ می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات دوره های یاد شده با واحدهای استانی مربوطه تماس گرفته و یا از راه سامانه ساتب به آدرس https: //sateb.uast.ac.ir از آخرین وضعیت دوره های کوتاه مدت علمی کاربردی در زمان ثبت نام آگاه شوند.
منبع:

1401/04/23
23:03:19
0.0 / 5
376
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
sunblog