همایش روز باز؛

شروع معرفی دانشگاه علم و صنعت به داوطلبان کنکور، از فردا

همایش روز باز 1401 دانشگاه علم و صنعت ایران از فردا شنبه اول مرداد شروع می شود و تا روز چهارشنبه به دو صورت حضوری و مجازی ادامه خواهد یافت.

شروع معرفی دانشگاه علم و صنعت به داوطلبان کنکور، از فردا

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، همایش «روز باز»، برنامه ای است که از سال ها قبل، با هدف آشناسازی داوطلبان کنکور پذیرفته شده در مرحله اول آزمون سراسری با رشته-گرایش های موجود دانشگاه علم و صنعت ایران و امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی، فضاهای دانشگاهی و کارهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و... کمک به انتخاب رشته آنان برگزار می گردد.

در این برنامه اساتید این دانشگاه به معرفی رشته ها، مهارت ها و قابلیت های دانش آموختگان هر رشته، فرصت های اشتغال و آینده کاری رشته ها و معرفی توانمندی ها، قابلیت ها و امکانات دانشگاه علم و صنعت ایران می پردازند.

در این راستا، از فردا شنبه ۱ الی سه شنبه ۴ مرداد، برمبنای جدول ذیل، وبینار معرفی رشته های دانشگاهی با حضور رییس دانشکده و اساتید آن رشته به همراه کلیپ هایی از امکانات و ظرفیت های آن دانشکده بصورت مجازی و زنده، پخش می گردد تا علاقه مندان و خصوصاً داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در قالب ویژه برنامه هایی با رشته ها و ظرفیت های دانشگاه آشنا گردند.بنابر اعلام دانشگاه علم و صنعت، امکان پرسش و پاسخ از اساتید، در هر وبینار، برای علاقه مندان برقرار است. در روز چهارشنبه ۵ مرداد ماه از ساعت ۸ تا ۱۳ امکان بازدید حضوری علاقه مندان از دانشگاه علم و صنعت فراهم خواهد بود.

همچنین به تسهیلات و امکاناتی که دانشگاه علم و صنعت ایران در اختیار رتبه های برتر کنکور سراسری قرار می دهد، در سایت همایش روز باز اشاره شده است. داوطلبان می توانند برای ورود به همایش روز باز به آدرس http: //sca.iust.ac.ir مراجعه نمایند.1401/05/01
17:50:56
0.0 / 5
329
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog