معاون آموزشی وزارت بهداشت:

ساختار مراکز مطالعات آموزشی باید اصلاح گردد

معاون آموزشی وزارت بهداشت بر لزوم اصلاح ساختار مراکز مطالعات آموزشی تصریح کرد و اظهار داشت: با تمرکز به بخش دانشجویی این مرکز می توانیم به تعالی، عدالت و بهره وری در آموزش دست یابیم و پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم.

ساختار مراکز مطالعات آموزشی باید اصلاح گردد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر ابوالفضل باقری فرد ضمن بیان این مطلب، در مجمع عمومی کمیته مرکزی دانشجویی توسعه آموزش بیان کرد: آموزش با اهمیت ترین رکن دانشگاه است و دانشگاه بدون آموزش اعتبار ندارد؛ در حقیقت اگر جامعه ای می خواهد توسعه یابد، ابتدا باید آموزش اصلاح گردد و این، آموزش است که موجب توسعه پایدار می شود.
دکتر باقری فرد با اشاره به وجود مرکز مطالعات آموزشی (EDC) در دانشگاه ها، اظهار داشت: یکی از ارکان مهم این مرکز، دانشجویان هستند که با ارائه طرح ها و ایده های نو در توسعه آموزش موثرند.
به گزارش وبدا، وی تصریح کرد: مرکز مطالعات آموزشی( EDC) مغز متفکر آموزش است، درنتیجه باید علاوه بر اصلاح ساختار مراکز مطالعات آموزشی، به بخش دانشجویی نیز توجه ویژه شود تا بتوانیم با بهره گیری از این ظرفیت به تعالی، عدالت و راندمان در آموزش دست یابیم و پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم.1401/05/02
23:16:01
0.0 / 5
297
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog