آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته داوطلبان آزمون ارشد از امروز

بلاگ سان: مهلت مجدد انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی نشده اند، از امروز شروع می شود.

آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته داوطلبان آزمون ارشد از امروز
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور در همین زمینه اعلام نمود که پیرو اطلاعیه مورخ ۲۹ خرداد، مهلت مجددی برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ که در زمان مقرر موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود نشده اند، فراهم گردید.
بر این اساس تسهیلاتی برای این داوطلبان فراهم گشته است که صرفاً داوطلبان مذکور بتوانند از امروز دوم مرداد تا روز چهارم مرداد با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org و لینک در ارتباط با سامانه آزمون مذکور، با رعایت شرایط و ضوابط نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود اقدام نمایند.
این امکان فقط برای افرادی که بر مبنای محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه، علیرغم این که مجاز شدن برای انتخاب رشته، اما موفق به انجام انتخاب رشته نشدند فراهم شده و پس از تاریخ فوق تمدید نمی گردد. هیچ گونه درخواستی هم در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
انجام انتخاب رشته (در دوره های روزانه و نوبت دوم) در این مرحله در رشته های امتحانی که دارای آزمون عملی و تشریحی هستند، منجر به معرفی داوطلب برای آزمون عملی نخواهد شد.
انجام انتخاب رشته در این مرحله در رشته های شرایط خاص و مصاحبه دار، منجر به معرفی داوطلب برای انجام مراحل مصاحبه یا بررسی صلاحیت وی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، از گزینش نهایی در آنها حذف خواهد شد.
داوطلبان فوق می توانند سؤالات خویش را با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی Request.sanjesh.org یا با شماره تلفن های ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در بین بگذارند و از رجوع حضوری به این سازمان اجتناب کنند.1401/05/03
16:58:55
0.0 / 5
213
تگهای خبر: آموزش , اینترنت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
sunblog