امشب آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون ارشد

بلاگ سان: مهلت مجدد انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی نشده اند، امشب اختتام می یابد.

امشب آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون ارشد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور در همین زمینه اعلام نمود که پیرو اطلاعیه مورخ ۲۹ خرداد، مهلت مجددی برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ که در زمان مقرر موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود نشده اند، برقرار شد.
بر این اساس تسهیلاتی برای این داوطلبان فراهم گشته است که فقط داوطلبان مذکور بتوانند از روز دوم مرداد تا امشب چهارم مرداد با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org و لینک مربوط به سامانه آزمون مذکور، با رعایت شرایط و ضوابط نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود اقدام نمایند.
این امکان فقط برای افرادی که برمبنای محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه، با وجود این که مجاز شدن برای انتخاب رشته، اما موفق به انجام انتخاب رشته نشدند فراهم شده و پس از تاریخ فوق تمدید نمی گردد. هیچ نوع درخواستی نیز در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
انجام انتخاب رشته (در دوره های روزانه و نوبت دوم) در این مرحله در رشته های امتحانی که دارای آزمون عملی و تشریحی هستند، منجر به معرفی داوطلب برای آزمون عملی نخواهد شد.
انجام انتخاب رشته در این مرحله در رشته های شرایط خاص و مصاحبه دار، منجر به معرفی داوطلب برای انجام مراحل مصاحبه یا بررسی صلاحیت وی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، از گزینش نهایی در آنها حذف خواهد شد.
داوطلبان فوق می توانند سؤالات خودرا با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس Request.sanjesh.org یا با شماره تلفن های ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در بین بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اجتناب کنند.
منبع:

1401/05/06
15:29:03
0.0 / 5
384
تگهای خبر: آموزش , اینترنت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog