تلاش جنگ شناختی برای تغییر تعریف خانواده

تلاش جنگ شناختی برای تغییر تعریف خانواده

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: تلاش جنگ شناختی برای تغییر تعریف خانواده مقدمه اضمحلال خانواده و نابودی نسل آینده است.به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی در رشته توییتی در حساب کاربری خود درباره روز خانواده (۲۵ ذی الحجه) نوشت: در نقشه مهندسی کشور یکی از راهبردهای کلان فرهنگی تبیین، تشکیل، تحکیم، تعالی و ایمن سازی خانواده است.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری افزود: تلاش جنگ شناختی برای تغییر تعریف خانواده مقدمه اضمحلال خانواده و نابودی نسل آینده است.
خزعلی اشاره کرد: تشکیل خانواده و کوشش برای آسان کردن آن، چه در جنبه های معنوی و فراهم کردن زمینه وصال زوجین و چه در جنبه های مادی و فراهم کردن لوازم ضروری ازدواج از قبیل تسهیلات، اشتغال و مسکن از با اهمیت ترین اولویت های مردم و دولت مردمی است.
وی اضافه کرد: تحکیم خانواده با آموزش مهارت های ارتباطی، تمرین تاب آوری، زندگی برای دیگری و با دیگری، مودت و گذشت و بالا بردن توان مدیریتی در ارتباط مؤثر بین اعضای خانواده شکل می گیرد.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اشاره کرد: ایمن سازی خانواده نیز با تعریف چارچوب های اخلاقی و تقید اعضا به میثاق ها در کنار پاک نمودن جامعه از جلوه های جنسی مختص به خانواده و پیش گیری از دخالت عوامل بیرونی حفظ و حراست می شود.

1401/05/10
12:31:26
0.0 / 5
74
تگهای خبر: آموزش , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog