دبیر هیئت ممتحنه بورد تخصصی كودكان:

آزمون های بورد تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت خدمت رسانی حوزه سلامت دارند

به گزارش بلاگ سان، دبیر هیئت ممتحنه بورد تخصصی کودکان با اشاره به اینکه در طراحی سؤالات آزمون های بورد کتاب های مرجع مورد توجه اند، اظهار داشت: در این آزمون ها بهترین ها غربال خواهند شد تا بهترین خدمت با بالاترین سطح کیفی به مردم ارائه شود.

آزمون های بورد تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت خدمت رسانی حوزه سلامت دارند
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر فرح اشرف زاده دبیر هیئت ممتحنه بورد تخصصی رشته تخصصی کودکان در حاشیه پروسه طراحی سوالات شصت ونهمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی وششمین دوره آزمون فوق تخصصی پزشکی کشور ضمن مقایسه این دوره از آزمون های بورد با سالهای قبل اظهار نمود: در سالی که گذشت به سبب شرایط ویژه کرونا، آزمون ها بصورت منطقه ای انجام شد.
وی سطح کیفی سؤالات آزمون های بورد ۱۴۰۱ را بالاتر از سال های قبل عنوان نمود و اضافه کرد: در کیفیت سؤالات نیز میزان سؤالات مناسب طرح شده درصد بالاتری را در مقایسه با سال قبل به خود اختصاص داد.

دکتر اشرف زاده با اشاره به اینکه آزمون های بورد خصوصا در رشته های پایه بالینی پزشکی تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت خدمت رسانی در زمینه سلامت دارد، افزود: بطور مثال در رشته هایی که به سلامت کودکان مرتبط می باشد برای دادن مجوز درمان، باید دانش آموختگان از مهارت کافی برخوردار باشند.

دبیر بورد رشته تخصصی کودکان با تاکید بر اینکه طی پروسه آزمون های بورد بخش بزرگی از سلامت کودکان جامعه به دستان افرادی واگذار خواهد شد که از اعتبار کافی علمی و تجربی برخوردار می باشند افزود: انتظار می رود که این آزمون ها در بالاترین سطح استاندارد بین المللی و همین طور باتوجه به نیازهای جامعه و بیماریهای شایع اجرا شود.

وی از برگزاری آزمون های دانشنامه در ایام آتی آگاهی داد و افزود: دامنه سؤالات از قبل تعیین شده و در طراحی این سؤالات کتاب های مرجع مورد توجه است.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بهشتی اشرف زاده اشاره کرد: در این آزمون ها بهترین ها غربال خواهند شد تا بهترین خدمت با بالاترین سطح کیفی به مردم ارائه شود.1401/05/30
23:34:26
0.0 / 5
420
تگهای خبر: دانشگاه , رمان , كیفیت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
sunblog