اعلام نتایج دوره های فراگیر ارشد ۱۴۰۱

به گزارش بلاگ سان، معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی آزمون ورودی دوره های فراگیر تحصیلات تکمیلی دانش پذیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در نوبت بیست و دوم و دانشگاه آزاد اسلامی در نوبت اول اطلاع داد.

اعلام نتایج دوره های فراگیر ارشد ۱۴۰۱
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر حسن مروتی با بیان این خبر اظهار داشت: در این آزمون ۱۲۰ هزار و ۱۰۷ داوطلب ثبت نام کردند که ۵۳ درصد ثبت نام کنندگان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی زن و ۴۷ درصد مرد بودند.
وی افزود: این داوطلبان در ۵ گروه امتحانی علوم انسانی با ۱۰۵ هزار و ۸۶۴ داوطلب، علوم پایه با ۳۱۶۰ داوطلب، فنی و مهندسی با ۸۶۲۰ داوطلب، کشاورزی و منابع طبیعی ۴۱۳ داوطلب و هنر با ۲۰۵۰ داوطلب به رقابت پرداختند که در نهایت ۱۹ هزار و ۳۱۰داوطلب در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور و ۲۲ هزار و ۴۲۹ نفر در دوره های فراگیر دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند.
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه همه پذیرفته شدگان به شرط دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تائید حداکثر تا تاریخ 1401/6/31، مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود هستند، افزود: داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نخواهند بود.
دکتر مروتی در انتها تصریح کرد: نتایج نهایی آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است و پذیرفته شدگان برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت نام و همینطور مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لازم است علاوه بر مطالعه دقیق اطلاعیه سازمان سنجش از روز سه شنبه مورخ 1401/6/8 به درگاه اطلاع رسانی این دانشگاه ها رجوع نمایند. بدیهی است عدم مبادرت به موقع برای ثبت نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی می شود.1401/06/07
13:06:07
0.0 / 5
440
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog