اختصاص مهلت مجدد انتخاب رشته برای کنکوری ها

بلاگ سان: بلاگ سان: سازمان سنجش آموزش کشور برای مجازین انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1401 که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته نشده اند، مهلت مجددی تعیین کرد.

اختصاص مهلت مجدد انتخاب رشته برای کنکوری ها
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، آن دسته از داوطلبانی که در کنکور ۱۴۰۱ مجاز به انتخاب رشته شده اند اما در بازه زمانی انتخاب رشته (۱۷ تا ۲۴ مرداد) موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته نشده اند، می توانند از روز سه شنبه ۱۵شهریور تا اختتام روز پنج شنبه ۱۷ شهریور ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
افرادی که بر طبق محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند اما موفق به انجام انتخاب رشته نشده اند، می توانند برای پروسه انتخاب رشته اقدام نمایند. این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی گردد. همین طور انتخاب رشته در رشته­ های دارای آزمون عملی و طراحی (رشته های علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی و همین طور رشته های گروه آزمایشی هنر) به افرادی سفارش می ­شود که در آزمون عملی این رشته ها قبلاً شرکت کرده باشند.
اگر رشته های دارای شرایط خاص مدنظر داوطلبان است، باید توجه داشته باشند که در صورت داشتن شرایط و همین طور نمره علمی، همزمان با بیان نتایج نهایی برای انجام مراحل مصاحبه و بررسی صلاحیت معرفی می گردند.
داوطلبان می توانند برای پاسخ به پرسش های خود به سامانه پاسخگویی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) تماس بگیرند.1401/06/10
23:23:40
0.0 / 5
443
تگهای خبر: آموزش , شركت , هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
sunblog