دوره آموزشی گردشگری هوشمند

بلاگ سان: اولین دوره آموزشی عالی «گردشگری هوشمند» از طرف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، از مهرماه امسال بصورت حضوری و آنلاین انجام می شود.

دوره آموزشی گردشگری هوشمند
به گزارش بلاگ سان به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری، برگزاری اولین دوره عالی گردشگری هوشمند همراه با ارائه مدرک معتبر مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران، دانشگاه تهران و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با طول مدت ۱۶ ساعت برگزار می شود.
مزایای شرکت در این دوره، حضور مدرسان و مربیان با سابقه در زمینه گردشگری هوشمند، بررسی نمونه پروژه های موردی، امکان حضور در دوره های تخصصی و حرفه ای آتی با تخفیف ویژه، امکان حضور در پروژه های شهر هوشمند و هاب شهر هوشمند، شبکه سازی با فعالان حوزه گردشگری هوشمند و نیز معرفی نفرات برمبنای رزومه به مجموعه های فعال حوزه گردشگری هوشمند اعلام شده است.
تعدادی از مهم ترین سرفصل های آموزشی دوره عالی گردشگری هوشمند عبارتند از بازی وارسازی و طراحی رفتار در کسب وکار حوزه گردشگری، نقش و کاربرد واقعیت مجازی در زمینه گردشگری، هوشمندی تجاری و نیز مدیریت منابع انسانی هوشمند در گردشگریست.
علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد آموزشی می توانند به آدرس https: //scrci.com/events/smart-tourism-course/ مراجعه کنند.
منبع:

1401/06/30
10:35:28
0.0 / 5
396
تگهای خبر: آموزش , بازی , پروژه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog