معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور خبر داد

اصلاح و افزایش حقوق اعضای غیرهیات علمی بازنشسته شده پس از سال ۹۹

به گزارش بلاگ سان، معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور از اصلاح و افزایش حقوق اعضای غیر هیات علمی دانشگاه که از سال 99 به بعد بازنشسته شده اند، آگاهی داد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته، صندوق بازنشستگی کشوری افزایش 50 درصدی حقوق اعضای غیر هیات علمی دانشگاه را که طبق مصوبه سال 98 باید اجرائی می شد، پذیرفت و حقوق کلیه بازنشستگان مشترک صندوق فوق الذکر که از تاریخ اول بهمن ماه سال 99 به بعد بازنشسته شده اند، متناسب با احکام استخدامی توسط اداره کل امور اداری اصلاح می شود.

اصلاح و افزایش حقوق اعضای غیرهیات علمی بازنشسته شده پس از سال ۹۹
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر فرید اجلالی همین طور به اعتراض دانشگاه پیام نور نسبت به میزان افزایش حقوق اعمال شده توسط صندوق بازنشستگی کشوری در قالب همسان سازی برای اعضای غیرهیات علمی بازنشسته اشاره نمود و اظهار داشت: این مساله نیز مجدد توسط اداره کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری بررسی و حقوق ۲۵۵ نفر از همکاران بازنشسته که از شروع تاسیس دانشگاه پیام نور تا تاریخ اول مهرماه سال ۱۳۹۹ با پست مدیریتی کارشناس مسئول به بالا، بازنشسته شده اند، اصلاح گردید.
وی تصریح کرد: درباب اصلاح حقوق ۷۷ نفر از همکاران بازنشسته با پست مدیریتی از تاریخ اول مهرماه سال ۹۹ لغایت اول اسفندماه سال ۱۴۰۰ نیز موضوع در دست بررسی و اقدام است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر فرید اجلالی اشاره کرد: مبلغ پرداختی به کلیه بازنشستگان از محل صندوق بازنشستگی خواهد بود و دانشگاه یک ریال نیز بابت آن پرداخت نخواهد کرد.
معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور، ضمن تقدیر از کلیه کارکنان امور اداری و کارگزینی اداره بازنشستگی و خروج از خدمت برای اصلاح احکام بازنشستگان اظهار داشت: استان فارس نسبت به دیگر استانها دراین زمینه پیشتاز بوده و تقریباً اصلاح احکام تمامی بازنشستگان در این استان انجام شده و در استان های دیگر نیز در حال انجام می باشد.
منبع:

1401/08/05
13:58:43
0.0 / 5
354
تگهای خبر: دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
sunblog