همکاری مشترک دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه بین المللی جامعه المصطفی

به گزارش بلاگ سان، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه بین المللی جامعه المصطفی در حوزه آموزش های مهارتی همکاری مشترک خواهند داشت.

همکاری مشترک دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه بین المللی جامعه المصطفی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، نشست مشترک دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه بین المللی جامعه المصطفی(ص) العالمیه با حضور دکتر موسی زاده مشاور رئیس و سرپرست دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر نادری رئیس واحد استانی قم و دکتر قنبری معاون ارتباطات و امور بین الملل دانشگاه بین المللی جامعه المصطفی(ص) العالمیه برگزار شد.
در این جلسه که به منظور شناسایی ظرفیت های طرفین در عرصه بین الملل و زمینه های همکاری مشترک در حوزه آموزش های مهارتی برگزار شد، دکتر موسی زاده ضمن بیان مزیت های خاص این دانشگاه، به بیان فعالیتهای حوزه بین الملل دانشگاه پرداخت.
او همینطور آمادگی دانشگاه جامع علمی کاربردی را برای تدوین و تصویب دوره های مهارت محور مورد نیاز دانشجویان داخلی و خارجی آن دانشگاه اعلام نمود.
در ادامه دکتر نادری رئیس واحد استانی قم ضمن اشاره به سابقه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه جامع المصطفی العالمیه و همینطور عرضه توضیحاتی در مورد نظام آموزش عالی علمی کاربردی، به ظرفیت ویژه مدرسان خبره در دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره نمود.
سپس حجت الاسلام و المسلمین دکتر قنبری معاون ارتباطات و امور بین الملل جامعه المصطفی(ص) العالمیه، به بیان فعالیت ها و برنامه های آن دانشگاه در حوزه بین الملل پرداخت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی بیان نمود: جامعه المصطفی(ص) بعنوان یک دانشگاه بین المللی اسلامی با وجود دانشجویانی بیشتر از ۱۰۰ ملیت و ۴۰۰ رشته و گرایش با ۳۳ نمایندگی در سراسر جهان فعالیت دارد.
معاون ارتباطات و امور بین الملل جامعه المصطفی(ص) العالمیه در انتها خواهان تمدید و توسعه مفاد تفاهمنامه قبلی دانشگاه جامع علمی کاربردی با این دانشگاه به منظور تسهیل همکاری‎ها شد. قابل ذکر است در این جلسه طرفین بر ضرورت تداوم جلسات و ارتباطات تا انعقاد تفاهمنامه جدید همکاری مشترک اعلام آمادگی کردند.
منبع:

1401/08/16
10:08:19
0.0 / 5
352
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
sunblog